Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fx 8350-hez ideális videokártya?

Fx 8350-hez ideális videokártya?

Figyelt kérdés

Üdv! A fent nevezett procihoz kellene egy optimális videokártya. A fő, hogy rendesen kihajtsa a procit, ne legyen se cpu se gpu limit.


Csakis nvidia érdekelne, a jelöltek:


-1050TI

-1060 3Gb

-1060 6Gb

-1070



2017. nov. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A 1050ti elég.
2017. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor 1050TI lesz.
2017. nov. 13. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Kihajtsa?

Hova, legelni?

"Csakis nvidia érdekelne"

Ezt sem értem, nekem most nVidia-m van de az új driverek-kel már szívok hónapok óta...

Szóval semmi előnye nincs egy AMD VGA-val szemben.(driver-rel szoktak érvelni, azért írtam le)

Szokásos írásom, hogy miért nincs kihajtás:

Igen csakhogy valahol van limit, valahol nincs.

Ez attól függ hogy az adott szoftver melyiket igényli jobban.

Tegyük fel hogy van egy G4560 + GTX 1080Ti páros, ha VGA igényes játékkal játszasz rajta magasabb felbontáson akkor kevésbé lesz érezhető a limit, pont azért mert az adott szoftver inkább a GPU-t terheli.

De ez fordítva is igaz lehet egy GTX 1050Ti-al és egy 7700K-val, a gond valóban akkor van ha az adott játék mind 2 hardvert azonos arányban terheli, van nem egy ilyen és ott valóban fontos szempont hogy arányos legyen.(mind 2 alkalmas legyen az adott játékra külön-külön)

De mint írtam ezt igénytől függ, aki tudja mivel játszik úgy is felméri hogy melyiknek kell erősebbnek lennie.

Persze hogy jobb ha több FPS van, de nem minden játék igényli egyszerre az erős CPU-t és VGA-t szerintem ezért nem állja meg a helyét a kihajtás mert nem garantál hogy mindenhol 100%-n fog menni mind a CPU, mind a VGA.


Mellett mellé akár egy GTX 1080Ti 4Way SLI is.

2017. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megelégszem az 1050TI-vel is.
2017. nov. 13. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez kerettől függ, én javaslok legalább egy GTX 1060 3GB-t ha játékra lesz.

Nem rossz a GTX 1050Ti csak túl sok kompromisszumot kell kötni az AAA-s címeknél.

2017. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!