Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan keltsem életre ezt az...

Hogyan keltsem életre ezt az SSD-T?

Figyelt kérdés

Vettem egy hibás laptopot 5000 Ft-ért és benne volt RAM, meg az SSD.

Másik gépen HDSentinellel megnéztem, 80/90-es. A Windows telepítő nem engedi rátelepíteni, mert azt írja, hogy a lemez hamarosan meghibásodik. Windows-ban sem lehet megformázni, és még inicializálni sem engedi. Az egyik gépem még a Win bootolása előtt is kiírta, hogy mentsem le róla az adataimat.90 napot ment, és 2,57 TB-ot írtak vele. SK Hynix a márkája. Szeretném életre kelteni.



2022. aug. 27. 08:51
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Az az ssd valoszinűleg döglődik. Az ssd a gyártási technologia miatt csak x szer lehet írni utánna tönre megy bizonyos technologiákkal probálják ezt az időt kitolni de ettől függetlenül tönkre fog menni.

Ez egyébként kis oda figyeléssel nagyon sok idő is. Lehet de. Ugy néz ki. A te esetedben ezt a laptop elöző gazdjája elérte.

Nem javítható mert maga az ic megy tönkre

2022. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy másik SSD-t, ezzel már ne kísérletezz.
2022. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CspCsj ***** válasza:
100%

Egy SSD-ben nemcsak a memóriacellák maximális írási számát lehet elérni.

(átlagos felhasználásnál szerintem ez a ritkább)

[link]

2022. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
51%

ha ssd t lehetne felujitani es akkor feltetelezhetoen folytonosan "mikor eljon ideje"

akkor senki sem aggodna mindenki restauralna, renovalna es kesz


de mikor eljon az elettartamanak a vege akkor mindenkepp hasznalhatatlan lesz rendszer szamara


vagyis ha mas gondja is van ami megjavithato, akkor is csak halogatod az elkerulhetetlent, aligha szuper ssd ami 5ezers laptopba volt


amugyis most komolyan csak nem ssd hiba miatt adta el 5 ezerert hanem mert mas hibaja van es amugy sem ertekes


szep lenne ha mondjuk hasznaltan is 100ezer koruli laptoprol lenne szo (ssd erteken tul)

te meg ssd n lovagolnal :D

2022. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

* lemaradt hogyha csak ssd lenne hibas benne szoval ez lenne a plane :D elado reszerol is de a vevo vagyis te reszedrol is


Xy4

2022. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Másik gépen HDSentinellel megnéztem, 80/90-es."

Mutasd a friss HDS fő és smart oldalát (decimálisban) akkor többet lehetne mondani..

2022. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!