Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik 500 GB-s SSD éri meg?...

Melyik 500 GB-s SSD éri meg? (minőség, garancia-idő)

Figyelt kérdés

Melyik 500 GB-s SSD éri meg minőség, garancia idő és gyorsaság szempontjából?

Sima SATA3 SSD-t szeretnék venni.



2022. szept. 4. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Az Árukereső adatai alapján:

[link]

valamelyik nagyobb gyártó - például Samsung:

[link]

vagy Western Digital:

[link]

vagy Sandisk (ami a Western Digitalhoz tartozik):

[link]

jó lesz, mindre 5 éves gyári jótállást adnak.

2022. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is ezeket az adatokat tartom hitelesnek csak gondoltam megkérdezek más véleményt is.


A valamennyivel olcsóbb olcsóbb Kingston is jó lehet? (amire biztosan nem öt év garancia van).


Nem tudom ilyen szempontból mennyire megnyugtatóak a meghibásodási statisztikák.

2022. szept. 4. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

#2: A KC600-asra:

[link]

is 5 év gyártói jótállás van és a gyári adatok alapján elég gyorsnak tűnik - bár magasabb az ára:

[link]

2022. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
samsung 870 evo egyértelmü. kingstont nem vennék már trükköznek utóbbi időbe vele és erről hirek is vannak
2022. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Miképpen trükköznek vele egyébként?

2022. szept. 4. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dram-mal rendelkező kell mindenképp.


Korábban a wd blue 3d volt a legjobb árban. Minőség mindegy, mert nincsenek lényegi különbségek. Garanciát sem tartanám tényezőnek... pénzügyi kérdést csinálhatsz belőle, hogy kapsz-e újat, ha 5-6 év múlva gariidőn belül megpusztul, de minőségit nem lehet, az adatok nem visszaszerezhetőek egy halott ssd-ről (általában)


Samuk közül nem tudom melyikekben van dram, utána kell nézni. Qvo-ban tuti nem, evo-kban sem mindben? Nem tudom...

Kingston kc dram-os azt hiszem.

2022. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gondolom arra célzol, hogy a DRAM-ot cache-re, gyorsítótárnak használja az SSD.

Mert ami DRAM chip-ekre épül, azok "mindig mindent elfelejtenek az áram kikapcsolásának pillanatában", mint a DDR RAM memóriák.

2022. szept. 6. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!