Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el rendesen a...

Miért nem indul el rendesen a Windows?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy ha bekapcsolom a gépem elkezd elindulni a Windows, de nem jut sokáig (maximum bejelentkezéshez) és megszűnik a kép, de a gép nem áll le, zúg tovább. Biztos vagyok benne hogy nem monitor hiba. Olvastam hogy az energiaellátással lehet a gond, de eddig nem volt ilyen, nem értem most miért van? Esetleg a merevlemezekkel lehet a gond? Előre is köszi a segítséget.

2022. szept. 5. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha ez asztali gép, akkor elsőként a tápot nézném meg, aztán a merevlemezeket. De inkább a tápra gondolok. Elindul a gép, de aztán nincs tovább, fekete a monitor? Kiír valamit a Bios?
2022. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Tép biztos nem, mivel a bejelentkezésig néha eljut így inkább szoftveres dolog lesz, elsősorban VGA driver amire gyanakodnék, tekintve, hogy az is akkor tölt be, próbáld meg cökkentett módban indítani a rendszert, ha úgy elindul tegyél fel egy új VGA drivert és nézd meg úgy.
2022. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

3 féle eshetőség lehet általában:

- hibás a VGA

- másik kijelző van a gépre dugva, és az az elsődleges windowsban

- biosban nem megfelelő a beállitás

2022. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 gentoojedi ***** válasza:
83%
Bejelentkezés előtt, vagy bejelentkezés után sötétül el a kép?
2022. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Az is lehet, hogy a vindóz lett öngyilkos. Próbáld meg újratelepíteni! Ha a telepítésre készülve nem megy el a kép, akkor már biztos, hogy ez a helyzet.
2022. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 gentoojedi ***** válasza:
84%

Van egy ilyen Windows probléma, hogy bejelentkezés után elsötétül. Ezért kérdezem, hogy utána vagy már előtte is.

A kérdező nem válaszol. Elsötétült képernyővel nem is lehet.

2022. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 NTBS ***** válasza:
BIOS vagy VGA.
2022. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Van hogy bejelentkezés előtt sötétül el van hogy utána, teljesen random. A Windows újra telepítését próbálom most majd ki, mert a ha megnyitom a BIOS-t akkor az működik, nem sötétül el.
2022. szept. 6. 15:06
 9/18 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a csökkentett módban elindítani és úgy működik. A windows újra telepítését nem megy mivel a közben is leáll. És elfelejtettem írni hogy a billentyűzetem és az engerem is abbahagyja a világítást. Akkor ez nem táp probléma lesz?
2022. szept. 6. 15:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Milyen lap van a gépben és miylen Win-t akarsz feltenni? Lehet inkább a lapod kezdi beadni az unalmast.
2022. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!