Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség most egy új...

Mi a különbség most egy új gamer monitor és egy mezei (de minőségi) monitor között, ami fontos és megéri a plusz árat, tehát nem szín, borítás, szebb doboz, hanem szignifikáns eltérés???

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 07:55
 1/4 A kérdező kommentje:

80 körül kapok mezei monitort, de 140 körül már gamert is.

Nem tudom m iaz amit kihasználnék. Nem vagypok fanatikus, csak egyszeri játékos. Nem vagyok online-orientált. Senem RPG-fan. Senem esportos. Csupán a HDR/144Hz számítana nekem, meg hogy strapabíró legyen abban a napi 4 óra játékidőben :)))

2022. szept. 13. 07:57
 2/4 anonim ***** válasza:
A sima monitor és a gamer monitor között általában a válaszidő és a képfrissítés szokott lenni a különbség.
2022. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fényerőt is nézd! HDR... ahhoz legalább 800 nit kellene. Azok bőven kereteden felül vannak, szóval felejtős. De azért az se mindegy, hogy 250 vagy 350-400 nit a fényerő. Érdemes a magasabb felé irányulni.


IPS panelt javaslom így átlag felhasználás mellett. VA vagy TN csak akkor, ha tudod, hogy az kell neked.



Illetve vedd figyelembe, hogy nvidia videokártya csak displayporton keresztül fog társalogni a freesync-kel.

2022. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1080p monitorok is 100 körül vannak amik normálisak, 4K-ről inkább ne beszéljünk, az már lehet 200 is, de az tényleg normális.
2022. szept. 14. 23:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!