Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Be quiet! Pure Base 500 Black...

Be quiet! Pure Base 500 Black Solid vagy Fractal Design Meshify 2 Compact Black Solid házat vegyem meg?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van konkrét tapasztalata az általam megjelölt típusokban (akár üveg oldallaposban is), kérem, ossza meg velem! :)

2022. szept. 21. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Be quiet! Pure Base 500 Black Solid
Fractal Design Meshify 2 Compact Black Solid
6 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Az attól függ, mi a célod...
2022. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Egy halk, jó szellőzéssel rendelkező, relatíve kis méretű, fekete, minőségi ház, könnyű szerelhetőséggel, kényelmes kábelmenedzsmenttel, minél kevesebb sallanggal, kiszerelhető (vagy nem is tartalmaz) HDD rackkel, nulla RGB-vel.


Minél kompaktabb, letisztultabb, DE minőségi anyagokból.

2022. szept. 21. 13:15
 3/28 anonim ***** válasza:
54%

"jó szellőzéssel rendelkező"


Akkor a be quiet terméke mit keres itt?

2022. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Elnézést, egy dolgot kihagytam. Kivehető porszűrők legalább elöl és alul.


#3


"Akkor a be quiet terméke mit keres itt?"


Talán nem fogalmaztam jól, de egy jó airflow-val rendelkező ház. Azért ennek a Be quiet! háznak nem olyan szörnyű a szellőzése.

2022. szept. 21. 13:19
 5/28 anonim ***** válasza:
69%

"Azért ennek a Be quiet! háznak nem olyan szörnyű a szellőzése."


De, az. Mert nem airflow optimalizált, hanem zajcsökkentésre...

2022. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Teszteket is néztél, vagy mire alapozod az állításod? Elég jó hőfokokat ad pedig mind CPU-ra, mind GPU-ra.
2022. szept. 21. 13:23
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem, most szoptam ki az ujjamból...
2022. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Egy hasonló, de régebbi F. D. házma van, sosem volt vele baj, jól szellőzik, félpasszív PC-vel használom. A mai kínálatról fogalmam nincs, de ne felejtsd el megnézni, hogy milyen ventik járnka hozzá. Három rendszerventi kb egy fél gépház ára. Az enyémhez pl. gyárilag elég ganéj ventik voltak, bár sosem használtam élesben a gyári ventijét.
2022. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#8


Nálam a gyári ventik a jelenlegiből is ki vannak szerelve és Noctuák vannak helyettük.


Egyszerűen nem bírom a hangos ventilátorokat, nekem a többletköltség is megéri a csendért cserébe.

2022. szept. 21. 13:39
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy nem értem, most akkor ez kérdés akar lenni vagy csak mások meggyőzése arról hogy márpedig a bq jobb mert csak?
2022. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!