Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Be quiet! Pure Base 500 Black...

Be quiet! Pure Base 500 Black Solid vagy Fractal Design Meshify 2 Compact Black Solid házat vegyem meg?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van konkrét tapasztalata az általam megjelölt típusokban (akár üveg oldallaposban is), kérem, ossza meg velem! :)

2022. szept. 21. 13:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#10


Szó sincs erről. Megmondom őszintén a Fractal ház jobban bejön, mert annak tényleg van egy normális airflowja, míg a BQ ezen alap típusa elöl egyfelől teljesen zárt, másfelől tényleg nem egy szellőzésre, hanem inkább zajszigetelésre optimalizált ház.


Valamelyest szándékosan "kötekedek" (már, ha ezt annak veszed), mert nagyon kíváncsi vagyok az érvekre és véleményekre.

2022. szept. 21. 14:11
 12/28 A kérdező kommentje:

A jelenlegi mid tower házam is zajszigetelt (Nanoxia Deep Silence 2), azonban anno a zajszigetelt házak közül ennek volt a legjobb az airflow tesztje. Ettől a BQ háztól meg kicsit tartok.


Egy RX 5700 XT GPU-m van és hát... elég melegedős, még úgy is, hogy minőségi thermal padeket és pasztát raktam rá.

2022. szept. 21. 14:13
 13/28 anonim ***** válasza:
61%
Ember, itt nincs mit érvelni, két homlokegyenest másra tervezett házat hasonlítanál össze...
2022. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

Ha eladod a ventiket, akkor az lejön az árból (-6..12k), úgy érdemes akkor gondolkozni. Amúgy a F. D-n a szivacs is megfogja a levegőt, szóval az is csak nagy légnyomású ventikkel lesz jó szellőzésű. Amúgy van ebből a Pure Base 500-ból 500DX változat is, ami hasonló a F. D-hoz. Miért nem abban gondolkozol?


Amúgy én a Meshify-ra szavazok, de csak az elfogultságom miatt.

2022. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 NTBS ***** válasza:
0%
Nem tudom.
2022. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

#14


" Amúgy van ebből a Pure Base 500-ból 500DX változat is, ami hasonló a F. D-hoz. "


Ezzel mondasz valamit. Az 500DX-nek az előlapja is rácsos, szóval ennek a szellőzése is sokkal jobb. Mondjuk max az RGB-t nem kötném be.

2022. szept. 21. 18:17
 17/28 A kérdező kommentje:
Hát, csak megvárom a black fridayt, hátha lesz akció a F.D. házhoz.
2022. szept. 21. 18:45
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

Be Quiet házat vettem legutóbb és annyira megvagyok vele elégedve, hogy a következő is az lesz, bár ez még bírja jó pár évig. Piszok csendes és a hőmérséklet nagyon alacsony a házban


A Fractallal nincs tapasztalatom, biztos azok is jók hisz régi motorosok de ránézve a honlapjukra szerintem iszonyat szarul néznek ki. Nem csak a Meshify de a többi is csúnya. De ez ízlés kérdése

2022. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha a Noctuát hangosnak találod, akkor vedd a Be quiet házat, de szellőzést ne várj tőle. Mivel ezt úgy, hogy itt van mellettem.
2022. szept. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
*Mondom
2022. szept. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!