Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy hagyományos ( SATA-II-es)...

Egy hagyományos ( SATA-II-es) laptop HDD-t lehet GPT-re formázni?

Figyelt kérdés
Az a baj,h az újonnan telepített Windows 10 (x64) nagyon lassú és valami iszonyat lassan is áll fel.. Pedig a gép nem olyan nagyon rossz. (Packard Bell EasyNote P5WS6) 6 GB DDR3-1333 RAM, stb .
2022. okt. 4. 07:52
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Attól nem lesz gyorsabb a boot idő, meg a programok betöltése, mert partíció stílust válasz. Amúgy meg nem a merevlemez interfésztől függ az, hogy használhatsz-e GPT -t, akár SATA 1 -es lemez is használhatsz ha a géped alkalmas rá.


Az újabb Windowsok már nagyon nagyra híztak, és ez a gond. Csak egy SSD segíthet a teljesítmény gondjaidon. Windows 10/11 -et futtatni hagyományos merevlemezen, azt már csak anagyon türelmes emberek teszik.

2022. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre gondoltam sajnos én is,de inkább megkérdeztem. Köszönöm!
2022. okt. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!