Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha nem tudom a...

Mit tegyek ha nem tudom a telefonom jelszavát,de nem akarom elveszíteni a képeimet, tehát nincs e a gyári visszaállításon kívül más lehetőség?

Figyelt kérdés
beállítottam egy bonyolult jelszót és nem tudom mi volt az...

2022. okt. 7. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Úristen
2022. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nincs ilyen. A jelszónak ez a lényege hogy nem lehet visszaállítani, csak adattörléssel. Viszont ha Android telefonról beszélünk, akkor elfelejtett jelszó esetén engedi hogy a Google fiókoddal jelentkezz be.
2022. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Add vissza a gazdájának.
2022. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Mit dolgozol,h ennyire titkosítani kell a telefonod?Én csak felpöccintem a lakatot és már nyitva is van!😛
2022. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem is tudom kikapcsolni meg semmi meg ahhoz is kod kell. hogyan lehet visszaallitani gyari beallitasba?
2022. okt. 7. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Mindegyiket máshogy kell, te viszont nem írtad le, hogy milyened van.
2022. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
samsung galaxy 52
2022. okt. 9. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Ha SD kártyád van a telefonodban akkor meg van rá az esély hogy arra lettek mentve a képeid, viszont ha nem arra akkor a telefon belső memóriájában vannak letitkosítva.


Az utóbbi esetben ha be van kapcsolva a USB debugging és rootolva van a telefonod akkor szimplán csak letöltheted az adatokat. Ha van USB debugging de nincs rootolva akkor esetleg megpróbálhatsz olyan rootolasi technikákat amikhez nem kell, hogy kinyisd a bootloadert ami kitörölné az összes titkosított adatot.


Ha viszont nincs rootolva és nincs USB debugging akkor az egyetlen esélyed az az ha fizikailag szétszeded a telefont és megpróbálod leolvasni a memóriát a gépedre, majd ott pedig a jelszódat offline crackelni. Ehhez viszont szükséges, hogy rendelkez szaktudással és viszonlag drága technikai eszközökkel egyaránt.


Ha ezek közül számodra semelyik sem egy járható út akkor az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy factory reseteled a telefonod és legközelebb majd jobban odafigyelhetsz az adataid biztonságára.

2022. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, vissza kéne vinni ahhoz, akitől loptad.
2022. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igen! Jó kis fórum amúgy, a teljesen jó és számítástechnikailag helytálló válaszokat lepontozzák a troll f****ágokat meg fel
2022. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!