Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új verziós Horizon Zero...

Az új verziós Horizon Zero Dawn játék és a Forza Horizon 4 elmennének 1440p-ben legalább 90 körüli minimum fps-el?

Figyelt kérdés

Pláne azután, hogy kicsit újítottam a gépemen.

Emlékszem mikor régen letöltöttem a Horizon Zero Dawnt. Akkor a régi gépemen amit nem régen cseréltem le. Ryzen 5 1400-as proci és R9 380X 4gb B350-es lapom volt benne. Annak idején ezzel a kártyával mindent tudtam futtatni highon 60 fps-el. Kivéve 1-2 rosszul optimalizált címet mint a Pubg, Mafia 3 vagy ugye HZD. Most egy fél éve váltottam le a kártyát GTX 1070 Ti-re. 1 hónapja pedig processzor foglalatot. H670-es alaplap, 8gb 2800mhz ram, Intel I3 12 100 processzor.

És 144Hz QHD monitort is nem rég vettem. És mindig a Valorant meg a Rainbow Six Siege megy vele ezerrel. Meg ha azon kívűl mással játszok nem tudom azt megállni, hogy 60 fps-el játszak mert az bántja rendes a szememet. Pl a Cyberpunknál is az van, hogy szt csak 1080p-ben futattom. De az FSR-t ott betudom kapcsolni és Performance módban jó az fps. Persze néhol silányabb sajna a kép is.

A Horizon esetén azért ragaszkodom az 1440p-hez mert egy 2017-es játék és 60 fps-el elfutott minden ebből az időből ultrán. Mediumon meg 100 fps is jellemző volt. Pl a pubg is régen nagyon kemény volt az is megfektette a 380X-met mediumon is néha beadta a 60 alatti fpst. De az azóta jól fut. Bár csatlakozási problémái vannak. A net hálozatoknak még mindig nem kedvez de mostmár a gépeknek igen.

És a GTX 1070 Ti az annak az időnek a QHD kártyája kéne legyen elvileg.



2022. okt. 14. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Beírod yt-re a kártyát és mögé a játék címét és szinte minden játék-kártya kombinációt találni fogsz, hogy miként fut.
2022. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!