Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a nyomtatónak,...

Mi lehet a baja a nyomtatónak, ha nyomtatás helyett üres lapot ad ki? HP Deskjet 1510 tintasugaras nyomtató.

Figyelt kérdés
Üres volt a fekete tintapatron, tettem bele újat. Színes elvileg van még benne kevés, de kifejezetten fekete-fehér szöveget próbálok nyomtatni, beállítva, hogy "Csak fekete tintával". A fej mozog, a papírt kiadja, de tinta egyáltalán egyáltalán a papírra. Fénymásolás funkciónál ugyenez, szkennelni tud rendesen. Látszólag minden működik, de csak üres lapokat ad ki.

2022. okt. 30. 11:15
 1/9 Szirty ***** válasza:
77%
Valamit elrontottál a behelyezéskor. Vagy nem vetted le a védőfóliát a fejről :)
2022. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fóliát levettem. Többször kivettem, betettem, érzékeli a patront, jelzi a HP segédprogram, hogy tele a fekete tinta. Régóta csinálja ezt, azt hittem, hogy csak kifogyott a tinta, de nem javult az új patrontól.
2022. okt. 30. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszáradt tinta esetleg? Mióta nem használtad?
2022. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
A hármasnak lehet igaza.
2022. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zzzoli ***** válasza:

Beszáradt a fej. Amit megtehetsz annyi hogy kiveszed a patront és alul a fúvókákat takaró perforált lemezt nedves törlővel törölgeted. Ha szerencséd van, akkor a víz feloldja a beszáradt tintát, de az is lehet nem mindegyik fúvóka fog kidugulni.

Utána lehet futtatni egy fejtisztító programot is.

Ha több éves a bontatlan patron, akkor sajnos ez van, eredetinél is.

2022. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így a tökéletesen tinta és papír takarékos. 😁
2022. nov. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kipróbáltam a vizes tisztítást, nem történt változás, még mindig "tökéletesen takarékos". :)

A fekete patront egyébként újként vettem napokkal ezelőtt, a színes viszont több éves.

2022. nov. 9. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a nyomtatófej nincs egybeépítve a patronnal, akkor a patron törölgetése nem segít beszáradás esetén. Ilyenkor az egyedüli, amivel próbálkozhatsz, a nyomtató saját tisztító programja. Futtasd minél többször és ha lehet választani, akkor minél alaposabb tisztítást, de meglehet, hogy ez se segít. Akkor viheted szervizbe, ha egyáltalán megéri a javítás vagy egyáltalán elvállalják...
2022. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zzzoli ***** válasza:

#8

Írja hogy HP DJ1510.

2022. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!