Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért jelennek meg a laptop...

CsabiTube kérdése:

Miért jelennek meg a laptop képernyőjén fekete-fehér pontok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A szekrényemben találtam egy HP 250 G2 laptopot, és kipróbáltam, megy-e. Hozzákötöttem a monitoromat, egeremet, billentűzetemet, stb. majd elkezdtem kipróbálni a Minecraftot rajta. Kb. 1-2 óra játszás után ritkán elkezdtek rajta megjelenni ilyen fekete-fehér pontok. Nem tudom, mi lehet a baja. Ha a képernyővel van a baj, akkor szerintetek a laptop képernyőjével, vagy a monitor képernyőjével van baj?

#monitor #pont #laptop #fekete-fehér pontok
2022. okt. 31. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha a laptop saját kijelzőjén és egy monitoron is ugyanúgy ugyanott jelennek meg artifact-ok, akkor az GPU

Bár nem tudom... van ebben a latopan dedikált videokártya?


IPS kijelzőn jelenhet meg még fehér folt fizikai behatás miatt (pl hátulról benyomott kijelző), de ez nem reális monitornál. Laptopkijelzőnél igen.



Szóval jó lenne fotó


Illetve gondolom képernyőfotón nem látszanak a pontok, igaz?

2022. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha hapcizol tedd a kezed a szád elé és nem keletkeznek fura pontok a képernyőn.. 😀
2022. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 - Nem úgy gondoltam, hanem úgy, hogy 1-2 másodpercig jelennek meg.
2022. okt. 31. 14:43
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 - Képernyőfotón nem látszanak. Intel HD Graphics GPU-ja van, legalább is a CPU-Z ezt írja.
2022. okt. 31. 14:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ennek a laptopnak a képernyő alatt a fekete tartója, vagy mi, jobb alul ketté volt szakadva. Apám megragasztotta, esetleg emiatt lehetséges ez?
2022. okt. 31. 14:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor előjöttek néha-néha a pontok, a képernyő-beállításokban csak a kettes monitor, avagy a HDMI-vel összekapcsolt monitor adott képet, úgy állítottam be, szóval a laptop akkor nem adott képet, ezért nem tudom, hogy melyikkel van probléma.
2022. okt. 31. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
kéne fotó róla.
2022. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!