Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Éjszakára bekapcsolva felejtet...

Éjszakára bekapcsolva felejtettem a számítógépet és azóta nem kapcsol be. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Hiába nyomom a bekapcsoló gombot nem történik semmi. A ventik se pörögnek fel.

2022. nov. 7. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kábelek rendben vannak? Konnektor rendben van?
2022. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a konnektort, szét is szereltem, de semmi különöset nem látok. A kábelek is látszatra rendben vannak.
2022. nov. 7. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Más tud működni a konektorról?
2022. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem másik szobában is a számítógépet, de sajnos másik konnektorból sem kapcsol be.:(
2022. nov. 7. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Vihar nem volt villámokkal mostanában? Más megy?
2022. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez jó eséllyel tápcsere lesz, de azért én szétszedném a tápot, lehet csak a biztosíték ment ki benne, az pedig kb 20 forintért cserélhető. Természetesen húzd ki, mielőtt szétszeded.
2022. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Próbálj ki valami mást abban a konnektorban vagy a PC-t egy másik konnektorból, így már el elhet dönteni hol a gond, amúgy elsőre vagy táp vagy alaplap ha a PC felől nézzük.
2022. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!