Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP P1102 lézer nyomtató piros...

HP P1102 lézer nyomtató piros figyelmeztető jelzés világít, és csak üres oldalat nyomtat, miért?

Figyelt kérdés
...a fedél megnyitása után viszont rendben nyomtat,piros jelzés eltűnik majd újra üres lapok,piros figyelmeztető fény... fedél nyitás és nyomtat.Van egy micro kapcsoló a fedél alatt , ezzel lehet összefüggésben.Sajnos sehol nem sikerült megoldást találnom a problémára.Már többször töltöttem a tonert,szépen nyomtat!Minden ok vele, csak a fentebb leírt probléma van vele.

#HP1102 #HP1102s #üres oldal nyomtatás #figyelmeztető fény világít #lézer nyomtató probléma #nyomtató HP
2022. nov. 24. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
véletlenül nem üres a toner?
2022. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"véletlenül nem üres a toner?"


Vlsz:

Mint írtam, feltöltöttem és rendben nyomtat, de lehet hogy ezt ő úgy érzékeli, hogy üresnek kell lennie már a nyomtatások száma miatt, de erről nem értesít az op rendszerben.

2022. nov. 25. 11:03
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül elég ha töltöd, néha chipet kell cserélni a toneren.

Amúgy 2000 Ft -tól van hozzá utángyártott toner. Ennyiért biztos nem szivatnám magam a töltéssel.

2023. febr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet pont az a baj, hogy már vagy 10x feltöltötted a tonert
2023. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak másodszor töltöttem fel, tudok a chipről, megpróbálom megchippelni.
2023. febr. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!