Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek főiskol...

Milyen laptopot vegyek főiskolai használatra?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 08:51
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tehat office alkalmazasokhoz?

internetezeshez? Ott pedig videonezeshez?


semmi 3D tervezo?

videoszerkesztes?


mert mit foglal magaban a foiskolai hasznalat?


mekkora es milyen kijelzo legyen, milyen billentyuzete?


birja sokat akkurol?

2022. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja es persze osszegkeret is szamithat


adott celra kategorialag a legolcsobb vagy legideallisabb legyen? Vagy legdragabb?


hasznalt is szoba johet?


elavult legyen vagy elerheto legujabb?


sajat tarhelymeret szamit vagy sem

2022. nov. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Használt nem érdekel. Igen Office, filmnezes, esetleg mmorpg játék néha.
2022. nov. 27. 10:17
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

arukereso alapjan 210ezerig par ami jonak tunik proci alapjan es egyebek alapjan


[link]


elobbire rakereshetsz mashol is van e mivel valamiert ezt a linket dobta be, de lehet van mashol is jobb aron csak felre nyomtam


[link]


ezek elege tomeggyartottak:

ami pozitivum is, persze olcsokategorias gepekrol van szo


[link]


[link]


[link]


lenovotol is vannak hasonlok


[link]


[link]


[link]


elobbit ez alapjan neztem meg:


[link]


[link]


Szoval:


3 cellas akkusakat probaltam


ebben a savban nem talaltam nagyon modern procisakat, persze lehet vannak, 12genes Intel vagy 6genes Ryzen


8GB ram minimum legyen

tarhely nem art ha 512GB, akkor is ha nem szamit neked mivel jobban eladhato lesz 256 az nagyon minimum manapsag

illetve gyorsabb es tartosabb is lesz a nagyobb, pontosan ugyse tudni milyen ssd t is nyomnak bele mennyire jot, de altalaban sporolnak mint mindenen foleg olcso laptopoknal

kijelzo FHD (1080p) legyen legalabb, ebben az arban csoda ha kiemelkedobe botolsz vagyis nem feltetlen lesz szep a kepe es fenyereje sem, ahhoz +100-200ezret hozza kell tenned, de ott meg mar utosek es nagyfelbontasuak is lehetnek


merete nem tudom mennyire szamit ennyiert nem erdemes kb. 15 ostol nagyobbat venni mert iszonyat hamar tonkremehet ha te aktivan hordozva hasznalod

17 esek nem eppen erre valoak ilyen olcson


ha netan portok (bemenetek/kimenetek) szamitanak figyelj ra


webcamera meg olyan amilyen, veszel kulsot ha fontos es annyira silany lenne benne

2022. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 azert irtam le "kriteriumokat" mivel nem neztem mindnel mindent igy lehet valami nem olyan benne de attol meg megerheti

sajnos nem lehet sehol normalisan keresni dolgokra

ipon nak a keresoje pl. Ami osszetettem, mivel ott konkret procikra es gpu kra is lehet keresni laptopok kozott, csak ott nem olyan nagy valasztekbol mint arukereson csak a sajatjukbol


de sok mas alapjan is jo lenne ha keresni lehetne pl akku Wh ora alapjan, vagy cpu generaciok alapjan, akkor nek kene egyessevel rakeresgelni uj procikra... (igen ezt te megteheted ha gondolod)

2022. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!