Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PC-m sokszor ugyan elindul...

Kodiakk kérdése:

A PC-m sokszor ugyan elindul megnéztem minden alkatrész pörög rendesen. Viszont van hogy több óra próbálkozás után is csak fekete képernyő.viszont ha egyszer elindul akkor onnantól mar tökéletesen üzemel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Kábelek és a monitor rendben vannak.

2022. nov. 30. 12:11
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Első körben tápegység vagy alaplap hibára gyanakodnék. Például azért, mert a tápegység nem tud megfelelő áramit adni a processzor és/vagy a videokártya felé. Esetleg az még tudna, de nem jut el a megfelelő egységhez valamelyik alkatrész gyengesége miatt. Ugyanezen okból a következő körben a videokártya hibára gyanakodnék.
2022. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen én is ilyesmire gondoltam

Viszont van hogy bekapcsol. És ha az megtörténik addig ameddig ki nem kapcsolom tökéletesen megy.

2022. nov. 30. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Táp.
2022. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább egy pontos konfig jó lenne azért.
2022. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

I7 4470 proci

Nvidia 970 video kari

Coller master proci hűtő

2 terra vinyo

16GB Ram

2022. nov. 30. 16:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Illetve ASUS B85M-G alaplap
2022. nov. 30. 16:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg az alaplapi elem nem lehet gond?
2022. nov. 30. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!