Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core i7 4770, Intel hd...

Intel core i7 4770, Intel hd graphic 4600,8gb RAM, ez előrelépés a régi Pchez képest? Jó?

Figyelt kérdés

Régi pc


2gb ram


2x 2.6ghz proci


Intel c e3400


Alig várom az új gépet. Soha nem volt ilyen jó gépem. :)


Tudom nem csúcs de nekem nagyon is az :)jol választottam ilyen áron?


50 ezer kb



2022. dec. 7. 06:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Igen sokkal jobb.

Ha gyári hűtő van a procihoz akkor azt érdemes lenne kicserélni. - Ez nem drága, elég hozzá és jó kis hűtő. Azért tudom, mert használtam. Csak 133mm a magassága: [link]

2022. dec. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez jó gép lesz,de egy sta ssd nem ártana bele.
2022. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Valami értelmes VGA azért nem ártana bele egy 1060/RX580
2022. dec. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Lényeges előrelépés ahhoz képest, igen.


Azért azt érdemes megjegyezni, hogy az i7-4770 már egy mai i3 (12gen, 13gen) teljesítményéhez sem ér fel, közel sem. Tehát jobbnak jobb mint a régi, de igazán jónak ez sem mondható ma már.

2022. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha ennyire telik, hát ez van. De sokkal jobb, mint az előző.
2022. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

50?? Mii?? Eez???? Szívatsz? 35 legfeljebb,amit ér.


Vagy hogyan jön ki az 50?

Milyen videokártyával? Legalább egy 1050?

Ha nincs videokártya, akkor legalább valami 2 év gari? 500 gb SSD? Valami nagy extrának kell lennie, mert ez így rohadt karcsú 50-ért...



Ha csak netezős gépet keresel, akkor 50-60 ezerért vannak 8-9. gen i3 procis gépek, amik minden tekintetben körberöhögik az áltlad leírt konfigot (általában szintén 8Gb ram, és 250gb ssd szokott társulni melléjük, egy pl hp brand irodai gépben)

2022. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
83%

eleg draga valoban de sokkal tularazottabbak is szoktak lenni

valoban nem tudni milyen es mekkora a tarhelye

brand gep e, vagyis fejlesztheto e


brandgepbe akar egy univerzalis egyszeru venticsere se feltetlen megoldhato, de altalaban nem a hanggal es cpu hutesel szokott gond lenni ugysem


hanem ha jatszanal olyannal ami keptelen elindulni az igp n vagy szamodra is elvezhetetlen lesz teljesen

akkor kerdes menyire tudsz majd vga t valasztani bele pl ha low profile s haz az is eros korlatozo

2022. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom nem magánszemélytől van, hanem boltból ami árul használtat. Én is ilyeneket nézek. Ezek általában drágábbak, mint hardveraprón egy random magánszemély hirdetése, de van garancia legalább, ha kérde, akkor lehet, hogy tesznek bele SSD-t, esetleg valami egyszerű, képet ad kategóriás vga-t.
2022. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6os


A processzorom tökéletesen alkalmas. Nem azt kell nézni hogy régebbi hanem hogy alkalmas e. Neten jó véleménnyel vannak róla. Ennél rosszabbal elvannak sokan.


8gb ram szintén jó.


De nyilván nem egy erő gép. Ennyire telt

2022. dec. 18. 15:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj, valamikor ez egy jó gép volt, amikor 2014-ben ez a processzor új volt, akkor nekem is ilyen kellett volna, bár valószínű i7 nekem se lesz sose újonnan. Szerintem egy 10. gen i3 szintjét biztosan megüti, 8 GB RAM manapság átlag felhasználónak teljesen okés, játszani kell 16 GB vagy több.

Esetleg egy SSD-t tennék még bele meg valami olcsó videókártyát, ha játszani akarsz pár régi játékkal.

2022. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!