Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mitől lehet? Nem tudok...

Ez mitől lehet? Nem tudok rájönni!

Figyelt kérdés
Nem igazán tartom magam butának az informatikához, de jelen pillanatban fogalmam sincs, hogy ezt mi okozhatja. Ha online nézek bármilyen fajta mozgóképet, bármilyen fajta böngészőben, 3 a 4-hez az esélye annak, hogy az alábbiak valamelyike fog történi: 10-15 másodpercenként a kép megakad 1 másodpercre vagy, szintén 10-15 másodpercenként a kép színvilága 1 másodpercre megfakul. Tök mindegy, hogy ezt Chrome-ban vagy Edge-ben nézem, ez történik. Először én is az internetre gondoltam, de nem az a hibás. Elég erős netem van, és a probléma akkor is jelentkezhet ha egyedül vagyok rajta, meg akkor is nem jelentkezhet ha 8-an vagyunk rajta, továbbá ez sem magyarázná meg a színváltozást. Utána a monitorok hibájára gondoltam, de mind a kettő ugyan azt produkálná? Ráadásként csak az online megtekintett mozgóképnél van ilyen problémám, ha játszok, vagy letöltöt filmet nézek, ilyen problémám nincs. Szóval jelenleg teljesen tanácstalan vagyok. Szerintem a gépemnek lehet ez a hibája, mert a többi eszközömnél ilyen probléma nincsen. Egyszer megnézte már informatikus és azt mondta, hogy "Fogalmam sincs, hogy mi lehet a probléma." A másik meg azt mondta, hogy "Az internet a probléma.", de szinte biztos, hogy nem az internettel van a baj, főleg, hogy a többi eszközön az internet remekül müködik. Ezt is végső kétségbe esésben írom ide ki, mert nem akarok kidobni ezért egy drága gépet... Ötletek?

2022. dec. 16. 10:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Én újratenném vagy frissíteném a grafikus illesztőprogramot
2022. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
És ha letöltöd a videót youtuberól akkor is látszik rajta a hiba?
2022. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem, akkor nem. Ha letöltött anyagot nézek, akkor semmi baj
2022. dec. 16. 11:29
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Túl sok processz fut egy időben, túl terhelődik, arra a néhány másodpercre a proci, vagy a memória. Gyakorlatilag arra a pár pillanatra lefagy a géped, és az adott program "Nem válaszol".
2022. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jó válasz lenne, dobtam rá egy zöldet, azonban nem ez lesz a probléma, mert ha csak ez fut a háttérben, akkor is fent áll a probléma. Gondoltam már sajnos erre is.
2022. dec. 16. 11:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Első körben kipróbálnám egy bootolható pendrivera feltett live linux alól, egy böngészőt elindítani ott is ugyanúgy kell, mind Windows-on. Ha ott nem produkálja, akkor lehet valószínűleg újratelepíteném a Win-t. Minden videolejátszó oldalon jelentkezik a probléma, vagy specifikusan? A videokártya driverének frissítése is egyszerű, azt is megpróbálnám.
2022. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Minden videólejátszónál
2022. dec. 16. 12:52
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Cookie/sütiket töröld a böngészőből. Újra be kell majd jelentkezned az oldalakra, de törlődik vele a szemét is.


(Amúgy chrome és edge ugyanaz, chromium engineről futnak, nem lesz különdség. Firefoxot próbálhatod meg ki.)

2022. dec. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd az ellenkezőjére a böngészőben a hardveres gyorsítást, mint amire bevan.
2022. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A cookie-kat már töröltem. Most megnézem, hogy mi lehet ez a hardveres gyorsítás. Ha az sem, akkor grafikus illesztőprogram frissítése. A win pedig már újra lett telepítve
2022. dec. 17. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!