Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mitől lehet? Nem tudok...

Ez mitől lehet? Nem tudok rájönni!

Figyelt kérdés
Nem igazán tartom magam butának az informatikához, de jelen pillanatban fogalmam sincs, hogy ezt mi okozhatja. Ha online nézek bármilyen fajta mozgóképet, bármilyen fajta böngészőben, 3 a 4-hez az esélye annak, hogy az alábbiak valamelyike fog történi: 10-15 másodpercenként a kép megakad 1 másodpercre vagy, szintén 10-15 másodpercenként a kép színvilága 1 másodpercre megfakul. Tök mindegy, hogy ezt Chrome-ban vagy Edge-ben nézem, ez történik. Először én is az internetre gondoltam, de nem az a hibás. Elég erős netem van, és a probléma akkor is jelentkezhet ha egyedül vagyok rajta, meg akkor is nem jelentkezhet ha 8-an vagyunk rajta, továbbá ez sem magyarázná meg a színváltozást. Utána a monitorok hibájára gondoltam, de mind a kettő ugyan azt produkálná? Ráadásként csak az online megtekintett mozgóképnél van ilyen problémám, ha játszok, vagy letöltöt filmet nézek, ilyen problémám nincs. Szóval jelenleg teljesen tanácstalan vagyok. Szerintem a gépemnek lehet ez a hibája, mert a többi eszközömnél ilyen probléma nincsen. Egyszer megnézte már informatikus és azt mondta, hogy "Fogalmam sincs, hogy mi lehet a probléma." A másik meg azt mondta, hogy "Az internet a probléma.", de szinte biztos, hogy nem az internettel van a baj, főleg, hogy a többi eszközön az internet remekül müködik. Ezt is végső kétségbe esésben írom ide ki, mert nem akarok kidobni ezért egy drága gépet... Ötletek?

2022. dec. 16. 10:13
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Azóta a Windows is újra lett rakva, már vagy harmadszora, és továbbra is fent áll a probléma.
2023. jan. 2. 15:54
 22/23 anonim ***** válasza:
Még egy ötlet, hogy lehetséges, hogy neten nem hardveres gyorsítást használ és túl melegszik a proci. Nem tudom ez mennyire valószínű, de lehet tesztelni, ha netes videólejátszás közben monitorozod a hőmérsékleteket
2023. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Hmmm... Na erre ránézek holnap.
2023. jan. 2. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!