Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az oka ennek a jelenségnek?

Mi az oka ennek a jelenségnek?

Figyelt kérdés

A pc bekapcsolásakor kép nem jelenik meg a monitoron. A gép maga bekapcsol, járnak a ventilátorok, még a monitor is vehet valamilyen jelet, mert kiírja, hogy Digitális be és elsötétül. Hdmi kábellel kapcsolódik a videókártyához.

Ugyanakkor a billentyűzet és az egér se világít, hiába cserélgetem az alaplap usb aljzatain. Csak villannak egyet ahogy bedugom őket, aztán elsötétülnek. Csak a reset oldja meg a problémát. És ráadásul van olyan bekapcsolás amikor minden rendben van és azonnal megjelenik a kép a monitoron. Tanácstalan vagyok. Kérlek segítsetek, előre is köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 17. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Csipogó van az alaplapra kötve? Az általában elcsipogja, hogy mi a baja. BIOS frissítéssel is próbálkozhatsz, a hasonló gondokon az van hogy segít. A CPU-t amikor bekapcsol jól látja? Annak ami, azokkal a paraméterekkel (magszám, órajel)?
2022. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyet csipog mindig bekapcsoláskor ahogy szokott. A CPU-t jól látja a gép, igen.
2022. dec. 17. 10:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Még a tápegységet is cseréltem erősebbre, arra gondolva, hogy nincs elég áramellátása a gépnek.
2022. dec. 17. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a GPU lesz a gond. Bár igen, írtad is, hogy a monitor lát jelet de az sötét, elsiklottam felette akkor egyértelműen ez lesz.
2022. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
másik monitorral másik kimeneten is ezt csinálja?
2022. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!