Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Thunderbolt csatlakozás miért...

Thunderbolt csatlakozás miért inaktív?

Figyelt kérdés
Vettem egy mac mini gépet kompatibilis kábelekkel, de nem tudom miért inaktív. Ventura van rajta és elvileg a hangkártya támogatja. Amikor megnyitom a programot azt írja ki, hogy nincs kapcsolat (no connected). Hálózat beállításnál meg a thunderbolt híd inaktív.
2022. dec. 23. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:
A rendszerinformációban viszont látja és felismeri a készüléket.
2022. dec. 24. 11:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fizetted ki az aktiválási díjat.
2022. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van ilyen? Hol? Eddig windows-t használtam, ezért nem tudom.
2022. dec. 27. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Apple storeban és neten is árulnak feltöltőkártyát amivel 270 dollárért aktiválhatod egy hónapra.

Egész évre előfizetve kedvezmény jár és csak havi 170 dollárba kerül.

2022. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség... Ki fizetne azért amiért alapból kell szolgálnia mivel benne van. Ráadásul a kedvezményes előfizetés is havi 70 ezer forint lenne amit írsz. Nem autót veszek. Ennyi havi előfizetéssel törleszthetnék egy 6 miskás toyota aygo-t is. Ha nem értesz hozzá akkor kérlek ne segíts!
2022. dec. 27. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig így megy, hogy nem tartozik az alapfunkciók közé.

Kérdezd meg apple storeban ha nekem nem hiszel.

2022. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez pedig valami beállítás lesz. Amiről beszélsz sem találni, de még vásárlásnál se adnak erről tájékoztatást. Hülyeség is lenne. Láttam olyan videót is ami Mac-kel nem kompatibilis eszközt állítottak be, hogy felismerje a mac. Szóval tuti van rá megoldás csak valaki biztos tudja ezt.
2022. dec. 27. 16:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom azt, hogy melyik verziót telepítsem a Thunderbolt-firmware frissítés esetében?
2023. jan. 3. 12:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Problémám megoldva! Engedélyezni kellett csak a bővítményt a helyreállításban és utána a biztonság és védelemben. Aktiválási díj mi?😂 Ha csak ránézhetek a gépemre azért nem kell fizetnem havonta kész vagyont?🤣 Azt hittem, hogy itt kapok valami gyors segítséget, de itt senki nem ért semmihez sem és még aki válaszolt az is egy nevetséges hülyeséggel áll elő! Sok embert át lehet vágni, de engem nem fognak, főleg egy ilyen senki😉
2023. jan. 7. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!