Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte H320M M.2 2.0 alaplap...

Gigabyte H320M M.2 2.0 alaplapon miért nem működik minden usb port?

Figyelt kérdés
Ha előre dugok be usb eszközt akkor felkiáltó jellel ismeretlen eszköznek címkézi usb hdd meg el sem indul róla,hátul a két legalsó usb 2 se megy csak felette a két usb 3 és a legfelső két usb 2 port amiben az egér és billentyűzet van bedugva csak ezek mennek.

2022. okt. 18. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz a chipset USB vezérlője, vagy annak a drivere nem megfelelő. A működő portokat a CPU vezérlője hajtja, az működik.
2022. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
konkrét usb drivert nem találtam a lap oldalán de a chipset drivert azt frissítettem de semmi.De vajon ha előre betennék egy usb előlapi panelt az alaplap udb 3 portjára kötve az működhetne vagy ugyan úgy járna mint az usb2?
2022. okt. 18. 23:15
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt írja az usb portok működésénél,hogy nem értettem pontosan melyik miért nem működik

[link]

2022. okt. 18. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy a bios-ban kell engedélyezni az usb portokat.
2022. okt. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent is engedélyeztem de ugyan az van amit írtam..
2022. okt. 19. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!