Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a gépemen a tápot áramellát...

Ha a gépemen a tápot áramellátás alatt (ki volt kapcsolva de rávolt kötve a tápkábellel az áramra) átállítottam a wattot akkor ilyenkor csak a táp mehet tönkre vagy akár az egész gép?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 14:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Most az új táppal bekapcsol viszont a billentyuzet meg az eger illetve a monitor sem ad jelet magarol
2022. dec. 24. 23:06
 22/22 anonim ***** válasza:

Jajj... Már tudom miért van az a kapcsoló a tápokon!

Azért hogy a hülyék tönkretegyék vele, és anyu vehessen neki újat 🤣


Öreg, azt a tápot megölted, kétség nem fér hozzá. Csak azt nem értem miért nem durrant és/vagy füstölt neked büntetésből. Legalább egy jó storyd lenne az életben, de így csak egy büdös, rossz tápod van, és \pillanat használhatatlan géped


Sanszos, hogy az alaplap is megreccsent, vagy csak nem dugtál be valamit (vagy nem jól).

2022. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!