Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valamiért nem jó a videókártyá...

Valamiért nem jó a videókártyám. Ha játszani akarok mindig kifagy a játék szinte azonnal és a kártya szoftver frissitésére panaszkodik pedig frissitettem már többször is. A mai nap szettem szét a gépem és vettem észre hogy a pasztának gatya.?

Figyelt kérdés
Mit nézzek még meg hogy rájöjjek a gondra? Ha segít akkor elküldöm mi van a gépembe előre is köszi

2022. dec. 25. 12:42
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

milyen pasztanak? Vga t szetkaptad? Mibol tudod hogy nem jo a paszta?

vagy procirol vagy mirol van szo paszta teren?


ha nem tetszik neki driver amit most hasznalsz torold le teljesen tisztan, ne maradjon semmi es utana keres egy picivel regebbit inkabb ami elerheto


milyen vga d van? Van igp is gepben?

2022. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi lehet a baja nem fogja senki megmondani. Ki kell deríteni több féle ellenőrzéssel.

Az eszközkezelőben mutat vmit? Sárga !jel vagy X jel van? Menj rá ott az eszközre és indítsd el a hibakeresést, eszköz diagnosztikát.

Sok probléma lehet. Ha van másik slot hely, próbáld ott is.

2022. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy gtx 1060-m van. Magát a kártyát szettem szét és láttam hogy a hűtőpasztálya teljesen elkopott.
2022. dec. 25. 13:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Az eszközkezelőbe nem mutatott semmi hibát. De most sajna szét van szedve és nem tudom a hibakeresést megcsinálni
2022. dec. 25. 13:04
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es pasztad nincs?

addig felesles volt szetszedned

ha nem szeted le visszateheted amig lesz


"elkopott" igy ertelmetlen, a paszta lenyege epp a vekonysag, csak egy hovezetoreteget kell kepezen, meghozza pontosabban terkitolto reteget,

egy masik kerdesnel is epp errol volt szo hogy volt regi paszta procin es uj huton is es ezt igy jonak (jobbnak) tartotta


pedig minel tobb van annal jobban szigetel rosszabbul vezeti a hot


olyan helyekre ahova muszaj mert nagy a hezag ott pasztalapot raknak de az mas dolog, ahova nem muszaj nem szabad ilyent hasznalni (olyasmi mint a regi hagyomanyos ragogumilap)


ahol a feluletek osszeernek ott csak hartyavekony paszta kell


vgaknal elofordul hogy idovel gond van veluk, elvalik valami es kezdenek haldoklani, ezeken a pasztazas nem segit, szakemeber javithatja ha lehet, de van hogy meghalnak


probalj regebbi drivert, a legfrissebb nem mindeg tokeletes foleg minel regebbi karikhoz

2022. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem volt rajta paszta. Konkretan szinte semmi nem volt ott csak körülötte
2022. dec. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!