Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox Series S/X kontrollerhez...

Xbox Series S/X kontrollerhez akkumulátor, hol árulnak olyat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Xbox Series S/X kontrollerhez szeretnék akkumulátort vásárolni, de olyat amit úgy lehet tölteni, hogy az alsó portot használja töltésnek nem úgy, hogy adnak hozzá egy elemfedelet és azon keresztül. Van ilyen töltő illetve akkumulátor? Hol árulnak ilyet?

2022. dec. 29. 19:24
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
53%

[link]


A hivatalos az elemfedeles?

2022. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor a #1 általi linken található példányra van szükséged.

Én az enyémet az Alzában vettem kb. 2 hete, de láttam a soroksári Auchanban, de most az eMagon is van, jóval olcsóbban: [link]


Ha az utángyártott akkumulátorokra gondolsz, azokkal teli van az internet. :)

2022. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó lenne, de szeretnék hozzá olyan dokkolót amivel lehet tölteni, hogy ne usb c-s kábelon kelljen tölteni. Van olyan dokkoló?
2022. dec. 31. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Van, csak nem a Microsoft által gyártott aksihoz.

Ha erre van szükséged, akkor más márka akkumulátor + dokkoló készletét kell megvenni.

2022. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor minek raktak portot az aljára, ha nem gyártanak hozzá? Más márkától tudtok belinkelni ilyen töltőt és akksit?
2022. dec. 31. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Nincs port az alján, ez egy két slotos elem, amit ugyanoda teszel be, ahol eredetileg a 2 ceruzaelem van.

2022. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hivatalosan nincs dokkolo a controllerhez ahogy latom

vagyis hazilag kell csinalj


vagy olyan akkut veszel amihez van, gondolom elemfedelest...

2023. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! #6 hogy ne lenne port az alján. Csak azt bem tudom, hogy akkor mire való.
2023. jan. 1. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!