Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen SSD-t ajánlotok, ami 1...

Milyen SSD-t ajánlotok, ami 1 TB-os?

Figyelt kérdés
Lehet akár SATA-s, vagy M.2-es. A lényeg az, hogy ár-érték arány jó legyen. A sebesség sem annyira fontos.

2023. jan. 6. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha a sebesség nem fontos akkor kb kiválasztod a legolcsóbb 1TB-os modellt ami valoszinü egy sima SATA-s darab elsz.
2023. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kutya minden olcsó és 450olvas-550írást már mind tudja...na, az élettartam még kérdés, igaz 2-3 év gari van, de 1TB 24.000ft körül szerintem megéri ma már, de nem bánnám, ha olcsóbb is lenne.

A patriot ssd eddig jól zötyög...

2023. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja csak a nagyon olcsónál nehogy cache mentest vegyen, vagy akkor tényleg jó lassú lesz
2023. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van m.2 és pci-e interfészes, tehát nvme helyed, akkor mindenképp azt. Sebességben nem összehasonlítható a sata interfészes megoldásokkal.


Én abszolút a megbízható alkatrészek közé sorolom őket, szóval akár használtan hardverapróról is tudom ajánlani. 80% kondíció felett bátran (amennyiben a teljesítmény 100%, illetve a kondíciót csak és kizárólag az írásmennyiség csökkentette, tehát pl wear level és társai)


Ha esetleg mégis sata interfészt választasz, akkor azért a dram cache-re figyelj. Ezt sajnos eléggé titkolják az oldalak, de kb crucial MX, WD Blue 3D, Samsung EVO SSD-k jöhetnek szóba.

Az ilyen kingston A400 és társai mind kerülendőek nálam.

2023. jan. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

4

Ha 10 évig elzötyög egy noname ssd, amit mindegyik megteszi ma már, akkor teljesen felesleges 10-20e-rel többet kiadni egy márkásért, hiszen rendszerre jók, tárra a hagyományos hdd a korrekt.


Közértbe a trabi is jó, nem kell merci...

2023. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!