Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokartya 90-100%-on pörög...

Videokartya 90-100%-on pörög mègse melegszik,akadoznak a játèkok mi a gond?

Figyelt kérdés
Gamer laptopom alaplapjan zarlatos lett valami(nemtudom hogy mi nemlett rairva a munkalapra) szervizben megcsinaltak,egyebkent 3,5eves a gep msi gl63 8sd. Azota viszont a jatekok nemfutnak normalisan,elso 1-2 percben a jatekban megy normalisan 60fpsel aztan elkezd ugy akadni,laggolni mint az atom,10fps korul ugral. A feladatkezelo azt irja hogy 90-100%on megy a videokartya jatek kozben de egyebkent 55fok korul van tehat azt gondolnam hogy ha tenyleg maxon porog annak azert kellene hohatasnak lennie,tehat valami talan a hatterben lefogja de nemtudom hogy mi lehet. A gepben volt ssd amin a windows volt es egy hdd amin a jatekok. Miutan lattam hogy akadoznak a jatekok ujratelepitettem a windows,formazassal de nemsegitett,kicsereltem a hdd-t egy masik ssdre amin csak a jatekok vannak majd megint ujratelepitettem es tovabbra is fennall a hiba.Akksi teljesitmenyre van allitva. Van otletetek?

2023. jan. 8. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elégtelen a hűtés, ezért visszavesz a teljesítményéből, hogy ne főzze meg magát. Ha nincs semmi hangja valószínűleg a venti hibás vagy ki lett kötve.
2023. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van a laptopon a bekapcsolo gomb mellett egy gpmb amit ha megnyomok elkezdenek 1000porogni a ventik,a 2szelen van 1-1 es erzem hogy mind 2felen nyomja a levegot,jatekban viszont alig lesz hangosabb mint mondjuk youtubeozas kozben,ezt furcsallom is regebben azert porgott rendesen mikor ment a jatek
2023. jan. 8. 14:40
 3/9 A kérdező kommentje:
*gomb
2023. jan. 8. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
2023. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jatek kozben 55 fok? akkor ott nagy esellyel a gpu vrm szallt el vagy amihez koze van ahhoz es elbasztak a javitast igy kap eleg aramot de msi afterburner ezt is ki tudja irni erdemes lenne megnezni
2023. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltra 0-t ir,regebben is hasznaltam parszor azta programot homerseklet miatt de mar akkor se irta ki a voltot hogy mennyi szoval sokra nemmegyek vele😅
2023. jan. 8. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
wattra gondoltam azt azert csak kiirja
2023. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


Mit kene keresnem?

2023. jan. 8. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
eloszor is hogy tudjam hol kell keresni beallitasok ott utolso: user interface ott atteszed msi gaming z afterburner skin by drerex designra utanna vissza megy lent lesz egy gpu temperature csik ott letekersz megkeresve a power,W grafikont es ott irja nezd meg jatek alatt az mennyi plusz ranezhetsz a hofokra is mennyi VOLT jatek alatt nem akkor mikor kileptel
2023. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!