Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon hamar felmelegszik a...

Nagyon hamar felmelegszik a laptop, és az adapter is.?

Figyelt kérdés

Szóval, pl nézek egy filmet egy online filmcsatornán, de ha egy másik pl tv2-ön nézek filmet sokkal lassabban melegszik. Ez normális?

Tudom h elkellene vinni egy belső takarításra, és egy másik adaptert is kellene venni,/ most ez nem igazán fér bele/ de mégis kíváncsi vagyok.

Illetve lesz valami baja a gépnek ha már nagyon meleg? Totál nem értek hozzá.🤦‍♀️ Emelem zöld kezem ha valaki tud válaszolni.



2023. jan. 13. 11:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen gép?

Oldala válogatja hogy mennyire erőforrásigényes a videolejátszás.

2023. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egy kb 7 éves Dell laptop. Akkor ezek szerint van különbség oldal-és oldal között?
2023. jan. 13. 17:53
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, Youtube-nál sem mindegy hogy H264 vagy VP9 kodeket használ a videó, egyik jobban megfekteti a gépet mint a másik.
2023. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem, avagy mégsem. 🤣 a lényeg h van különbség. És ez nem vágja oda a gépet, ha túl későn küldöm el aludni?
2023. jan. 13. 18:02
 5/18 anonim ***** válasza:
Védi magát a gép, ha valami túl meleg először visszavesz az órajelből, ha ez sem segít, lekapcsol.
2023. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,😊 mentek a zöldek.
2023. jan. 13. 19:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért, mint említed, az éves takarítást nem illik 2-3 évre tolni.
2023. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Éves? 🤣 Az előző laptopom 10 év alatt 1* volt kitakarítva 🤦‍♀️ ezt meg csak azért kellet venni, mert a billentyűzet valószínűleg több clint kapott külső tisztításkor mint kellett volna. Látszik h nem értek ezekhez a dolgokhoz.
2023. jan. 13. 19:34
 9/18 anonim ***** válasza:

A laptopok nem egyformák.

Ahogy haladunk előre az időben, egyre kevesebb "tartalék" az anyagban, felépítésben megcélozva a minél kisebb súlyt, a minél laposabb kivitelt.

Ha Te úgy gondolod, hogy sok év után sem kell takarítani (azért én a pasztázást is ide veszem), akkor aludj nyugodtan.

2023. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Te voltál az eddigi válaszoló is? Írtam h sajnos nem értek hozzá, és nem is olvastam utána hogy milyen időközönként kell takarítani/pasztázni. Nőböl vagyok ami nem mentség, de akkor ezt is elviszem a melegedés miatt újrapasztáztatni, bár úgy vettük ismerőstől, hogy frissen van pasztázva. Jól átvert, sőt mikor mondtam neki h az adapter is melegszik arra meg azt mondta h az teljesen normális. Nem alszom nyugodtan.
2023. jan. 14. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!