Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Be lehet állítani úgy a...

Üdv! Be lehet állítani úgy a Windows 11 rendszert, hogy két egeret kezeljen egyszerre de az egyik balkezes beállítású legyen? Van egy balkezes a családban, emiatt kellene, hogy neki ne kelljen bénáskodni a jobbkezes egérrel.

Figyelt kérdés

#balkezes egér #két egér egyszerre
2023. jan. 13. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért kell EGYSZERRE két egér..? 😵‍💫
2023. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Balkezes vagyok, sose használtam az egeret csakis jobb kézzel. Családtagod is tudja szerintem, vagy nagyon hamar megszokja.
2023. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Van olyan balkezes, aki tényleg csak bal kézzel tudja használni rendesen az egeret. Na én speciel balkezes vagyok de jobb kézzel használok/csinálok sok mindent, beleértve az egeret is. :D


Viszont egyszerre minek két egér? Szimplán fogja magát és átállítja amikor odaül elé/bedugja a saját egerét.

2023. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Két keze van: két egér kell. 🤪

De he kétbalkezes akkor...

2023. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Windows-ban fel lehet cserélni az egérgombokat, nem elég? Külön felhasználói profilt is csinálhat.
2023. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktató válaszokat. Lehetne hogy olyan válaszol aki normális választ tud adni? Nem arra gondoltam, hogy elmondja mindenki hogy nem kell két egér mert a balkezes is tud a jobbkezes egérrel dolgozni. Képzeljétek el most is így van, egyszerűen csak arra gondoltam, hogy talán könnyebb is lehetne, ha egyszerűen odaül és a bal kezes egeret fogja meg és nem kell átállítgatni. Szóval ha valaki konstruktív választ tudna adni megköszönném.
2023. jan. 13. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A 7/7-nek köszönöm. Sikerült is.
2023. jan. 13. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!
2023. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!