Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy terhelés...

KapasG5 kérdése:

Miért van az hogy terhelés alatt újra indul gép, már nem csinálja, viszont érdekelne hogy mi lehetett a probléma?

Figyelt kérdés

Egész ott kezdődőt hogy a windows 11 frissíteni akart, én meg késleltettem a frissítést. Egyszer játék közbe fogta és gép leállt minden előjel nélkül, újra indítottam és leszedte a frissítést, biztos akkor a frissítés okozta gondoltam, lefrissítettem a windows 11 22h2 verzióra a legfrissebbre, majd a legújabb frissítés utána fogta magát és ugyan úgy újra indult terhelés alatt. Később nvidia drivert lefrissítettem és most jó.

Mielőtt valaki írná hogy melegedés nem hinném hogy az lenne, mert videokártya max 71 fok, proci meg 65 fok.

Én a tápegységre gyanakszom de az meg egy éves durván, és eléggé minőségi cucc, lehet megfáradtak benne a kondik.

A konfig:

i5 12400f

32gb ddr5

asus rog b660i alaplap

rtx 3080ti

és az egészet egy corsair sf750w platinum tápegység hajtsa.

Még talán annyi érdekesség hogy három furmark teszt után se kapcsolt ki az nvidia driver frissítése után.



2023. jan. 18. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A hardverhibán túl akkor is csinálhatja ezt, ha például valamelyik hardverhez hibás driver települt.
2023. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy csak nvidia driver okozhatta a problémát?
2023. jan. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!