Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Lenovo Legion 5 82RE004XHV...

A Lenovo Legion 5 82RE004XHV nem annyira jó?

Figyelt kérdés

Videókártya típus

NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6


Ez a 4 GB nagyon kevés fél millióért, nem? Ezzel az újabb játékok nem nagyon mennek?



2023. febr. 9. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azt csinálom, hogy keresek olyan játékokat, amiket alapból játszani szeretnék (köztük is hatalmas különbségek vannak), de azt is lehet, hogy a legdurvább igényűekre keresel rá, és akkor nem nagyon érhet meglepetés, követelményeket nézek minimumot és ajánlottat, utána benchmarkon megnézegetem őket és összehasonlítom azzal a videókártyával, ami nekem van.

Így úgy is egészen jó közelítéseket kapok, ha alapjáraton nem értek videókártyákhoz, a másik, hogy értelmetlen a lehető legjobbat megvenni, ha amúgy se használod ki, én mindig olyat keresek, amire nekem szükségem van... és kicsit fölé lövök.

Pl. itt egy link amire szerintem te gondoltál: [link]

2023. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
így van,nagyon kevés.570-ért van msi katana és acer nitro5,3070-el..
2023. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez fél milla?

akkor itt a lenovo logó kerül legalább 200-ba

2023. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert hol fél millió a 3050-es legion??

[link]

Nálam 400, ami igaz még mindig rossz ár.

500-ért már van 3060-as modell is.

2023. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a videokártya a lényeg. Az új cpu-val és ram-al szerelt 3050ti laptopok 20-30%-al erősebbek mint az előző generációsak, így érdemes beszerezni egy 6800h/12500/700h, ddr5 kombót. Nesze, itt válogass, de ahogy látod már van 400-ért 6800h, 16gb, 3050ti. Egy ilyen laptopra pedig aligha kell több az 1080p-nél.

[link]


[link]



De ha még is kellene a több, akkor egy vivobook pro 15, már elég jó választás. Egyébként én is ezen gondolkodom.

[link]

2023. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!