Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért vannak olyan informatiku...

Miért vannak olyan informatikusok aki csak Dell laptopokat ajánlja? Szerintem Lenovo még hp jó meg MacBook is még jó minőségűek! Azt tudom hogy Asus még Acert nem szabad venni!

Figyelt kérdés
2023. jan. 10. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
NEM általában írta, mert ÜZLETI laptopok más kategória. Ebben a DELL, a Thinkpad, esetleg a HP a jó.
2023. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehát te is olyan vagy, csak egy másik szekta.


Amúgy engem eddig pont egy Asus szolgált ki a legjobban az évek alatt. Most HP-m van, még új, de eddig bevált. Nincs rossz márka, rossz termék van és rossz széria.

2023. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az informatika egy összefoglaló kategória. Nagyon kicsi részük foglalkozik konkrétan laptopokkal. Ez kb. olyan, mintha buszsofőr ajánlana neked motorolajat. Értem én, hogy végső soron autót vezet, de mi köze van hozzá ezentúl?


"Nincs rossz márka, rossz termék van és rossz széria."


Kb. ez a legjobb válasz erre.

2023. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Asus notebook-om több mint tizenkét éve működik, bár már lassú, de a rendszer megy.

Most vettem egy Acer-t (Acer swift széria) remélem nem jártam túl rosszul.

2023. jan. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Privát gépem Asus, munkagépem MacBook, előtt Thinkpadom majd Dell-em volt.


Valóban a: DELL, HP, Thinkpad a vállalati gépek első sorban. Azaz strapabíró és üzemidőben is relatív jó. Nincs benne erős VGA, mert minek egy vállalatiba.


De, ha játékra kell, akkor az ilyen gépek leves azonnal.


Szóval a kérdés inkább az, hogy neked mi a célod? Mert, ahhoz kell vállasztani hardware-t, majd egy gyártót, aki úgy szerelte össze. :)

2023. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ofc. Dell-ből is van gamer és vállalati, ahogy a többi gyártónak is. Olvass utánuk.
2023. jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Laptopnál nincs olyan (ismert) gyártó, amelyiknek az összes modelljét (modellcsaládját) kerülni kellene, mindegyiknél vannak költséghatékony és prémium szériák. Az a gond, hogy sokan kizárólag azt nézik, hogy jó erős és viszonylag legyen, így kilyukadnak az előbbi kategóriánál. Azt nem tudom megmondani, hogy ezek milyenek, de valószínűleg van oka, hogy olcsóbbak. Meg kell nézni a gyártó oldalát. Amiről nem írnak (pl. a kijelző, a ház anyaga, stb.), az valószínűleg nem a legjobb, de ettől még nem biztos, hogy rossz. Nem érdekük rosszat árulni. Ki lehet fogni hibás darabokat, esetleg szériahibát, de vissza is lehet ilyenkor küldeni amíg tart a garancia.
2023. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"jó erős és viszonylag olcsó legyen"
2023. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!