Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes hálózatból ki húzni...

Érdemes hálózatból ki húzni és a PC-ből a Axagon ADSA-FP2 USB 3.0 Kábel, 2.5" SATA HDD/SSD adaptert?

Figyelt kérdés

[link]



Ma hozzá csatlakoztattam a belső LG DVD írómat de nem mindig használom, gondolkodtam rajta hogy hagyom áram alatt de az LG DVD írót el rakom a szekrénybe mert sok helyet foglal de az adapter legyen csak be dugva a szünetmentes tápba és a PC-be USB-n keresztül így nem kellene bajlódni a kábel elvezetéssel meg az asztal alá bújni.


De ha elrakom dobozába és így ki bír 10 évet de ha csatlakoztatva van akkor csak 5 évet bír akkor inkább elrakom a dobozba.



2023. febr. 13. 21:06
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Ha világít hanem az egérnek nincs nagy áramfelvétele, próbálj rá dugni egy HDD t
2023. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Rá csatlakoztattam a külső HDD-met semmi baja nem volt.
2023. febr. 19. 12:33
 43/44 anonim ***** válasza:

Nincs több ötlet, én usb3-an használom,

belső dvd íróval - tökéletes.

2023. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Lehet az LG íróim nem bírják.
2023. febr. 19. 14:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!