Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak a laptopommal?

Mit csináljak a laptopommal?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy asus vivobook-ot amit azóta rendszeresen használok, de tegnap, amikor fel raktam tölteni nem akart tölteni.

Ha a laptop csatlakózójával van hiba és nem a madzaggal amivel töltesz, akkor kicserélik a laptopodat ha van rá még garancia? Vagy esetleg újat kell venni?



2023. febr. 17. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bevizsgálják és eldöntik, hogy mi legyen.
2023. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak kicserélik a töltőcsatlakozót.
2023. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másik töltővel próbáltad? Sokszor csak azzal van gond. A Vivobook jó laptop, nekem is az van.
2023. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs hozzá másik töltő így nem tudom mi legyen(magyarán nincs annyi pénzem hogy tudjak új laptopot venni szóval remélem ki tudják cserélni)
2023. febr. 17. 17:12
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
55%

#4 mennyi ideje vetted? Akkura, toltore 1ev van altalaban (de leirjak mennyi mire)

egy tolto nem veszes osszeg, laptop arahoz kepest


elviszed valahova szervizbe ott kitudjak probalni jo toltovel


csak mert ha az adapter rossz akkor ertelmetlen a laptopod odaadni, mivel garizas sokszor hercehurcas idohuzasos

szoval csak ha muszaj akkor inkabb

bar Asusnak jo garancias intezese van altalaban

ha tudod egybol viheted asus markaszervizhez is

2023. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!