Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem világít a töltésjelz...

Miért nem világít a töltésjelző a laptopomon töltés közben? És miért csak akkor tölt, ha be van kapcsolva? Dell Vostro 5590 laptop

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észre, korábban nem volt ilyen problémám. Talán amióta Windows 11 van a gépen?! Bekapcsolt állapotban rendesen tölt, de amint lecsukom, abbahagyja. A töltésjelző fény egyáltalán nem világít semelyik állapotban. Illesztőprogramot már uninstalláltam + frissítettem.

2023. febr. 27. 15:44
 1/1 xp ali ***** válasza:
Ha nem töltő hiba, akkor sajnos töltőáramköri hiba lesz. Az oprendszernek ehhez nincs köze. Még annyit lehet, hogy akku ki, bekapcs gomb nyom vagy 30 másodpercig, aztán akku vissza. Néhány laptopoknál így, vagy hasonlóan lehet egy hard resetet csinálni. Esetleg bios (firmware) frissítés. De sztem amit az első mondatben írtam, az lesz.
2023. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!