Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot ha bedugom hálózatra,...

Kyle.Katarn kérdése:

Laptopot ha bedugom hálózatra, azt jelzi hogy TÖLT, akkor is ha NINCS BENNE AKKU! A lednek elvileg feltöltött akkuval és/vagy akku nélkül NEM szabadna jeleznie. Mi lehet a gond? Bármi ötlet?

Figyelt kérdés

Egy MSI GT-735 típusú notebookkal van gondom.

A legjobb maga egy megoldás lenne egyértelműen, de mivel eddig sehol/senki nem tudott konkrétat mondani (gúgli még csak nem is hallott ilyesmiről. ) ezért bármi hasznos tanácsnak is örülnék!


Egyéb infó: A gépnek elromlott a táprendszere- ki lett cserélve a DC dugó (multiméterrel tesztelve, működik) és megforrasztva a DC aljzat. A gép maga bekapcsol, de mivel én (sem) hallottam ilyesmiről, túláramtól vagy kósza áramtól tartva nem sokat kísérletezgettem a bekapcsolásával.



2012. szept. 11. 13:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!