Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 2,5 es külső HDD nem jelenik...

A 2,5 es külső HDD nem jelenik meg a saját gépben, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Bedugom a Laptop USB be, lehet hallani hogy a HDD megkapja az áramot, mert el is induk, majd leáll. A laptopon sem jeleniti meg a HDD-t. Az áramot felveszi mert a led világig. Mit lehet ezzel tenni? mi lehet a baja? javitható egy ilyen hiba?

2023. márc. 4. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kivehető a házból csatlakoztasd egy asztaliba. Ha ott működik akkor a ház rossz.
2023. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

USB 3 portba dugd. USB 2 nem fog tudni.elég kakaót adni.


Utána legalább a lemezkezelőben látnod kell.

2023. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 jó ötlet, köszi. Vagy átteszem egy másik házba ami müködik?

Mert van egy masik külsöm is ami működik. Áttetem abba es ugyan azt csinalja.


# 2

A saját gépben nem látom, viszont látom az eszközök között.


Tehát

Elindul majd leáll.


A másik HDD viszont ami ugyan olyan az elindul ugyanazzal a házzal és ugyanazzal a kábellel.


Van még lehetőség?

2023. márc. 4. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Így akkor mindenképp gépbe építve is meg kéne nézni. HD sentinel mit mond rá?
2023. márc. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hd sentinel-t nem ismertem, megnézem, es azt nem tudom hogyan épithetném ezt gépbe, usb vel külsőként?
2023. márc. 5. 15:04
 6/9 Nyam2007 ***** válasza:
Szerintem halott hdd elindul viszont teszten megbukik és leáll külső hdd gondom cipelted is rázkodot meg minden nem csoda ha egyszer feldobja a szolgálatot
2023. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát kimondittan nem dobaltam és cipeltem. A fiokba all evek óra.
2023. márc. 11. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:

a házból ki lehet szedni, és egy egyszerű 2,5" laptop HDD van benne, amit asztali gépbe is beköthetsz SATA adat és tápkábel segítségével (ugyanúgy mint egy rendes asztali 3,5" HDD-t)


utána fogja olvasni a HD Sentinel és egyéb diagnosztikák

2023. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi ezt még nem pontosan értem de rákérdezek.

Nem tudom mi a különbség ha a 2.5 ös HDD t a házzal együtt tápkábel segitsegevel bekötöm a laotopba vagy kiveszem a HDDt a házbol es egy masik kabel segitségevel kötöm be egy asztali gepbe. (Ezt külső meghajtóként egyébkent, vagy amit emlitesz azt belső meghajtókent kell bekötni?, Mert laptopom van csak egyenlőre, vagy mindenkepp kell egy adztali gep?) Biztos van rá logikai magyarazat csak nem tudom a választ. Köszi

2023. márc. 15. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!