Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor: Intel® i5-560M ...

Processzor: Intel® i5-560M Memória (RAM): 8GB DDR3 RAM Háttértár: 320 GB HDD Videókártya: Intel® HD Graphic Ezen a laptopon hány fps el futna el a pubg Mobile vagy akár a Cs go? Kérem olyan írjon aki ért ehhez , és na azt írja hogy miért

Figyelt kérdés
.. játszol mobilos játékkal pcn

2023. márc. 6. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
144pbe az 5 fps talan meglesz inkabb akkor hasznalj geforce nowt mar ha tamogatja ezeket a jatekokat
2023. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Az Android emulátor még asztali PC-n is izzasztja a CPU-t meg a memóriát, nem hogy egy ilyen elavult laptopban..

Ha pénzt tervezel adni ezért a laptopért, akkor azt hamar felejtsd el.

Ezen a gépen leginkább semmilyen játékok nem fognak futni.

2023. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
80%

Még mai Intel IGP -ket is komolyan megizzasztják ezek, nem hogy egy 13 évest.

Egyetértek az előző válaszolókkal. Felejtős.

2023. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem fog élvezhetően futni egyik sem, CS:GOban 640x480ban lesz maximum 20 fpsel, a PUBG mobile pedig még rosszabbul fog futni, ha egyáltalán elindul.
2023. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 között
2023. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mindig is én voltam az az ember aki pont egy ugyanilyen krumplin játszott mc-t, csgo-t, valorantot, és lolt

Mindegyik eleve úgy ment mint a szutyok, de idővel hozzá tudtam szokni a 144p, 30-40fps-hez:D

Simán meg lehet oldani egy játék játszhatóságát ha egy kicsit értesz a dolgok működéséhez, és elég indiai tutorial videót találtál a youtubon.


De én azt mondom hogy nézzél egy olcsóbb gépet, mert ennél még az én potatom is jobb egy kicsivel. Stay safe, további sok sikert a játékokhoz:)

2023. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!