Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit fejlesszek a laptopon,...

Mit fejlesszek a laptopon, altalanos felhasznalasra ?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy hp 655 laptopom van

Amd e2 1.8ghz dual proci

512mb amd videokartya

4 gb ram

256gb ssd


A problemam az, hogy neha hasznalom a google adsom modositgatasara, viszont kegyetlen lassan tolti azt be, meg is akad

Egyebkent gyorsan felall a rendszer, relativ gyorsan betoltodnek a dolgok, csak ha egyszerre tobb mindent csinalnek pl bongeszon belul akkor belassul.. win 10 pro van rajta egyebkent


Mellozzuk a retro muzeumba valo jelzot, tisztaba vagyok a laptoppal hogy nem mai a kicsike, de az hogy havonta 2-3x eloveszem nem fogok laptopot venni az asztali gep boven nagyon eros, de ez az agyban dogleshez munkara van, es ezzel meg is magyaraztam mielott barki hurrogna

Segito kommenteket, halasan koszonom 😁


2023. márc. 17. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos a google olyen magas igényűre csinálta az oldalait.


Ami talán tehetsz ezen a gépen maradva, hogy mobil nézetre váltasz a böngésződben. Ehhez szerintem böngészőkiegészítő fog kelleni. Talán a mobilos nézetet még elbírja majd.

2023. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag ramon kívül nem is fogsz tudnàl semmit. Tetszik vagy nem, ez màr àltalànos felhasznàlàsra is gyengus.
2023. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal a hibás, agyon van scriptelve, ezért túlterheli a gyenge gépet. Véleményem szerint, mint fejlesztő, nagyon nem jó irány ez, de nem tudsz ellene mit tenni, ha az ügyfél ezt akarja. Amúgy ezen valóban ne akarj multitaskolni, egyszerre csak egyvalami legyen nyitva, akkor még elmegy.
2023. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vennék bele 4GB RAM-ot (ha bővíthető), újra húznám a rendszert Windows 10 Home-mal, és megnézném, milyen. Ha nem lesz érdemben gyorsabb, akkor Linuxra váltanék. Ilyen egyszer-egyszer böngészésre bőven alkalmas az is.
2023. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fejlesztés szempontból, amit tehetsz, az egyedül a RAM bővítése. Vehetsz még bele 4 GB ramot.
2023. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán a memóriát bővíthetes 8 GBra, de a peocesszor akkor is gyenge marad.
2023. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Cseréld le a procit is egy 6 magos 4GHz esre..
2023. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!