Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menthető az egerem vagy sem,...

Menthető az egerem vagy sem, ha nem működik normálisan a görgő kattintása?

Figyelt kérdés

2 év és 1 hónappal ezelőtt vettem egy Dell MS3220-as vezetékes egeret, de 1 hónappal a garancia lejárta után hirtelen a középső egérgomb kattintása megbolondult.

Sokszor csak 3-adjára jön be a weboldal (középső kattintásnak ez ugye a funkciója) de olyan is van, hogy dupla kattintásként érzékeli és duplán nyílik meg a lapon.

Ezzel lehet valamit kezdeni vagy muszáj lesz újat venni?

Ha muszáj, akkor milyen egeret ajánlanátok ami min. 3 évig bírja és megbízható?

Tudom az egér fogyóeszköz, de egy Dell-től nem ezt várnám.

Mindegy nekem hogy gamer vagy nem, megbízható legyen mint a svájci óra.



2023. márc. 19. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

A kapcsolókat ki lehet cserélni benne, akár házilag is.


"de egy Dell-től nem ezt várnám."


De, idáig jutott a konzumer kategóriás dell termékek sora. Még a drága kategóriában is hitvány mind.

2023. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"A kapcsolókat ki lehet cserélni benne, akár házilag is."

Mennyire macerás? Van videó ami alapján laikusként meg tudom csinálni?


"Még a drága kategóriában is hitvány mind."


És akkor milyet vegyek következő egeremnek?

2023. márc. 19. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

"Van videó ami alapján laikusként meg tudom csinálni?"


Nálad nem működik a youtube?


"És akkor milyet vegyek következő egeremnek?"


Amelyik tetszik. Fogyóeszköz.

2023. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Nálad nem működik a youtube?"


De csak nem tudom mit írjak be.

2023. márc. 19. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most egy Genius van, fél éve van meg.

Vezeték nélküli.


Ha vezeték nélkülit veszel akkor ügyelj rá, hogy kék színnel világítson vagy a legjobb a ,,láthatatlan fényű". Ezeknek az áramfogyasztása jóval kisebb mint a piros ledeseké.


Egereknél a legjobb a Logitech.

2023. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én először - ha nem sajnálod rá a pénzt - megpróbálnám "megkontaktolni". Én erre Tuner 600-as spray-t szoktam használni. Szétszedem az egeret, és a problémás mikrokapcsolóra ráfújok belőle egy kicsit. A folyadék a kis réseken keresztül behatol a kapcsolóba, és ilyenkor el kell kezdeni nyomogatni, legalább 10-20-szor. Aztán ugyanezt a folyamatot még egy 4-5-ször megismétled. A tapasztatalom alapján az esetekjóval több, mint felében ez helyrehozza az egeret, és nem csak pár napig. Szegény csóró kis munkahelyemen (középiskola), ahol rendszergazda vagyok, ezt a trükköt alkalmazom, egész szép eredménnyel. (Nincs pénz egérre... A Tuner 600-at is csak kerülőúton sikerül beszereztetnem.) Az így kezelt egerek több, mint fele évekig működőképes marad.
2023. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!