Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 32GB-os mini pendrive....

CactusClone kérdése:

Van egy 32GB-os mini pendrive. PC, notebook nem olvassa, de a kocsiban a rádió simán. Tudom hallgatni a rajta lévő zenéket. Szerintetek? Felismeri a Windows, hogy rádugtam egy külső meghajtót, de ezen kívül semmire sem megyek vele.

Figyelt kérdés
Wondershare Recoverit, EaseUs Data Recovery sem boldogul vele.

2023. márc. 29. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Kezelés-lemezkezelés. Ha ott nem tudod formázni, akkor pc szempontjából kuka.
2023. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ott be sem töltődnek a drive-ok, amíg a pendrive be van dugva az usb-be.
2023. márc. 29. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csak utána dugjál..
2023. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig normál esetben be kellene. De ha mégsem, akkor először indítsd a lemezkezelőt, és utána tedd be a pendrive-ot. Elképzelhető, hogy először inícializálni kell a lemezt, de akkor ezt fel fogja ajánlani. Ha nagyon nem megy, akkor még próbálkozhatsz a diskpart-al, de az egy kicsit nehezebb, mivel parancssoros.

[link]

2023. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, miután nem jutott semmire a kezelő, sem a recovery-k, a hdd-k felismerése után dugtam rá ismét az usbre, hagytam órákig nyüszögni vele, de semmi.

Volt diskpart is, de itt is ugyanaz. Amíg be van dugva az usb, csak áll és néz rám bután.

Jó lenne feltámasztani. De hogy a kocsi rádiója olvassa, lejátsza gond nélkül.....

2023. márc. 29. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálja felismerni, de valamiért nem megy neki. Eseménynaplóba nem kerül ilyenkor valamilyen erre utaló bejegyzés? Esetleg ha van rá lehetőséged, próbáld meg egy live linux alatt megformázni FAT32-re vagy NTFS-re, az esélyesebb, hogy látni fogja alapból is.
2023. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Diskpart, azzal sikerült életet lehelni egyszer...

[link]

2023. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!