Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox One vagy ps4-re van...

Xbox One vagy ps4-re van olyan játék ami már nem érhető rájuk?

Figyelt kérdés
Megéri még ilyeneket venni? Van még olyan támogatásuk játékok terén mint az One X és Ps4 Pro konzoloknak? Ha igen akkor melyiket?

2023. ápr. 1. 23:15
A kérdező szavazást indított:
Xbox One
Playstation 4
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Akkor már vegyél Series-S-t az olcsó és még biztosan jó pár évig használható elsz.
2023. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én használtan néztem ezeket. Gondolom Series S az nincs ilyen áron
2023. ápr. 2. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
70-80 körül meg elhet fogni series-s-t már, one x és ps4pro nem tudom miylen áron mennek pontosan de ha saccolni kéne 60-70 között vannak azok is szóval szinte ugyanaz árban.
2023. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Series s-ek jófogáson már 50K körül kifoghatóak!
2023. ápr. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ezeket 30-40K körül már megtudnám venni.
2023. ápr. 2. 07:58
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Már most is vannak olyan játékok amik nem jönnek ki a régi gépekre és valószínűleg jövőre már szinte semmi nem fog (COD meg FIFA mondjuk elég biztos, hogy még igen). A Series St direkt arra tervezték, hogy legyen egy olcsó alternatíva annak aki új gépet szeretne, de nincs rá annyi pénze. Hiába kerül kicsit többe én nagyon meggondolnám ha nincs rá sok, de most kéne gépet vennem. Egyetlen hátránya, hogy nincs benne lemezmeghajtó így a beépített boltból lehet rá vásárolni, de a Game Pass előfizetés nagyon megéri.
2023. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Én is az új generációra szavazok, Series S-t ajánlom a ONE meg PS4 helyett.


Az új játékok már kevésbé fognak kijönni rájuk, egy kicsivel többet rááldozol, és ebben a generációban kiadott játékokat ki tudod élvezni.

2023. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!