Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik VGA lenne a jobb...

Melyik VGA lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
Rex 4070ti vagy egy Rx 7900xt na engem nem érdekel olyan szempontból hogy AMD vs Nvidia hanem ténylegesen elfogultság nélkül melyikkel járnék jobban 1440p játszom monitoron egy 4k a TV-n ezért a nagyobb vram miatt a 4k mellé lehet az AMD a jobb viszont a dlss 3 elmélet elég kemény kb egy árban vannak melyik lenne jobb? Egy AMD 7600x hajtaná 32 GB rám mellett

2023. ápr. 4. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Pár nap múlva megjelenik a 4070, szerintem érdemes megvárni és megnézni, hogy mennyi a különbség a Ti és a nem Ti verzió között
2023. ápr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem az RX 7900 XT-t vedd nyers erőben is jobb, RT teljesítményben gyengébb de elhanyagolható. És pedig én Nvidia fan boy vagyok. De itt ezt tudom ajánlani.

És FSR 3.0 is érkezni fog hamarosan ami még az Nvidia 3000-es és amd 6000 kártyáin is lesz!

[link]

2023. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
DLSS3 miatt azért a 4070 később előnyben elhet.
2023. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Később jön majd az amd-nek is az FSR 3.0, ami tudni fogja a DLSS 3 tulajdonságait, kicsit gyengébb minőségben. Szóval ez nem szempont.


Youtube-on vannak összehasonlító videók, ajánlom


lényegében a ray tracing ami egyértelműen az nvidia mellett szól hosszú távon is, illetve játékfüggő, hogy hol melyik teljesít jobban.


Ami még szintén nv oldalára áll, az alacsonyabb fogyasztás. De ez évi 1-3 ezer forintnyi áramot jelent maximum, nem tényező. Tápegységed gondolom elég mindegyikhez...

2023. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
AMD nyers erőben jobb, szóval egy RX7900 XT-t ajánlok! De amúgy elhanyagolható a különbség ezen a szinten már az átlagfelhasználó számára. Nem érzékeled.
2023. ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!