Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írásvédett a külső vinyóm?

Miért írásvédett a külső vinyóm?

Figyelt kérdés
Évek óta használom, telefonra is csatlakoztattam eddig is, képeket mentettem le stb. Szerettem volna ismét rámásolni de nem engedni. Annyit ír ki, azért védett mert NTFS fáljrendszert tartalmaz. Így viszont se rámásolni se törölni nem tudok róla. Köszönöm aki tud segíteni

2023. ápr. 6. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szabályosan lett mindig eltávolítva, a "hardver biztonságos eltávolítása" segítségével?

A telefonról nem tudom miképpen lehet biztonságosan eltávolítani.

Lehet hogy sérült a fájlrendszer sajnos.

2023. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen szabályosan, telefonon is van ilyen opció. Akkor ennyi? Ezután csak megtekinteni tudom a fájlokat?
2023. ápr. 8. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok Linux beépített drivere csak readonliban kezeli az ntfs-t, ha írni is akarsz akkor külön fel kell tenni az írni is tudó drivert hozzá.


Illetve szándékosan parancssorból is megjelölhető RO-ként egy lemez, de ez csak szándékosan lehet, pl hogy megtréfált valaki.

2023. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!