Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a miniPC-vel?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy a könnyű hordozhatóság miatt venni kéne egy laptopot! De azok elég macerásak, szervíz, melegedés, kijelzőgondok stb.


Gondoltam, mi lenne ha miniPC-t vennék. Nagyon jól néznek ki, könnyűek is, saját magam is jobban tudnám szervizelni, mobil, praktikus.


Kérdezném a miniPC tulajdonosokat, hogy mik a tapasztalataik, teljesítményben is elfogadhatóak? Elsősorban munkára kell (programozás), továbbá netezés, kisebb játékok, és valszeg ubuntu fog menni rajta.


Esetleg ha tudtok konkrét márkát, gépet, üzletet ajánlani, azt is megköszönném.


[link]


2010. okt. 8. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Áh, egy jobb fajta laptoppal jobban jársz. Ezekben is össze van zsúfolva minden, egy mai laptop pedig tud ugyanolyan jó lenni mint ezek. Cserébe az tényleg hordozható ha nagyon kell. Vegyél valami dtr gépet, azok erősek és jók, max nehezek.
2010. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De túl sokat költeni sem akarok, és ezek olcsóbbnak tűnnek... hm?
2010. okt. 8. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Másfél éve vettem a MINI ITX-et, irodai gépnek készült, ennek ellenére mennek rajta az egyszerűbb játékok is. Nagyon megbízható, jó kis gép, kisszériás, kézzel rakják össze. Ma már van belőle kétszer erősebb is, ugyanazzal a kicsi házzal. Így néz ki: [link]

[link]

2010. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!