Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri apple ipad 9et gsm...

Megéri apple ipad 9et gsm boltból venni? Tanuláshoz kellene

Figyelt kérdés

Interneten körbenéztem és ezt tűnik a legjobbnak (jegyzeteléshez), viszont egyetemista lévén törekszem a költséghatékonyságra. A gsm boltokban akár 40 ezer forinttal is olcsóbb egy ipad, ami nem kevés. Olvastam, hogy ott csak 1 év gyári garancia van rá. Így is megéri, vagy vegyek drágábban egy újat? Csak kell hozzá még apple pen és paperfeel fólia is..

Szívesen meghallgatok más alternatívát akár másik tabletről (nem ragaszkodom az almához), akár tollról vagy paperfeel fóliáról.

Néztem Marketplacen is, nem lenne baj ha használt, viszont nem tudom mennyire lehet megbízni az eladókban, egy kamu ipadért pedig nem adnék ki ennyit.

Nem vagyok szakértő a témában, minden segítséget szívesen veszek. 🙂



2023. ápr. 14. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Almával jársz a legjobban, a tablet piac az övéké, még ha a droidosok ellenkeznek ez akkor is így van.

Amúgy vedd megbízható helyről, mert hosszabb a garancia és fixen EU piacra szánt darabot kapsz, való igaz felárás de megéri.

Ha meg spórolni akarsz a hardveraprón nézz szét és olyantól vedd aki valamelyik nagy hazai üzletből vette, ill. sok száz/ezer pozitív értékelése van.

2023. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

"Interneten körbenéztem és ezt tűnik a legjobbnak"


Akkor nézd meg mégegyszer. A remarkable-nél nincs jobb.

2023. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék remarkablet, kindlem van már. Tabletet szeretnék, azzal több mindent lehet csinálni.
2023. ápr. 14. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!