Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A baloldali headset miert nem...

A baloldali headset miert nem szól?

Figyelt kérdés
Bluetoothos fülhalgatom van és a baloldali vmiért nem tud kapcsolodni elvileg jo mert amikor kiveszem a power bankból akkor készenléti hangot ad

2023. ápr. 16. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szól, mert nem tud párosodni. Újra kell párosítani őket.
2023. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt már probáktam de vmiért nem kapcsolodik
2023. ápr. 16. 11:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Megprobaltam vmiért a jobb meg baloldalit kulon kezeli es egyszerre csak ez egyikre tud csatlakozni
2023. ápr. 16. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy egyszerre használnád mindkettőt, de csak az egyik szól? Vagy hogy csak a balt használnád, de arra nem tud csatlakozni a telefon?


Egyébként valószínűleg azért, mert a bluetoothos fülhallgatók nagyobbik hányada úgy működik, hogy a csak az egyik (többnyire a jobb) csatlakozik a telefonra a másik fülhallgató meg a már csatlakoztatottra és nem direktbe az is a telefonra. Így pl. ha kiveszed, és használod mindkettőt a telefonod továbbra is csak egy fülessel áll kapcsolatban... jó esetben.


Esetleg segítene, ha leírnád pontosan milyen fülesről van szó, mert lehetnek eltérések. Használati útmutatót nézegetted, nem segített? Eddig működött vagy most egy teljesen új dologról van szó? Lehet, hogy kettő van a családban és összekeveredtek a felek?

2023. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig ugy müködött hogy a blutooth megtalálta az eszközt és párositotta. És mindkettő oldal szólt rendesen.


Most a probléma az hogy két eszközt talál jobboldal meg baloldal és egyszere csak az egyiket tudom hasznalni. mintha nem szinkronban lenne a két eszköz.


xiaomi haylou gt7 az eszköz.

2023. ápr. 16. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 voltam

Okés, kicsit jobban értem köszi!


Na szóval akkor, ami neked van, ha jól értem, az ilyen szempontból érdekesebb, mert mindkettőt tudod külön-külön csatlakoztatni, ami egyébként okos találmány, de ha a kettőt együtt akarod, akkor úgy kellene működniük mint, a hagyományosak, mert mint te is látod, a telefon egyszerre csak egy kimenetre tudja irányítani a hangot.

Ehhez előbb egymással kellene kapcsolatot létesíteniük és csak utána a telefonoddal.


Keresgéltem az interneten és ennél a típusnál ez nem is egy ritka dolog, a legtöbb embernek megoldja egy factory reset.

Itt van egy példa a GT6-hoz pl.: https://www.youtube.com/watch?v=J-80BM5O0QM&ab_channel=yingN..


Nem tudom mekkora az eltérés a 7eshez képest, de esetleg akkor keresgélhetsz kicsit tovább te is ebbe az irányba, esetleg a használati útmutatót előásni, vagy interneten felkeresni, mert abban is biztos benne van.


Remélem így már menni fog, és sok sikert!

2023. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig külön ismeri fel őket:(
2023. ápr. 17. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!