Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan találjak jó tápegységet?

Robert a Nagyságos kérdése:

Hogyan találjak jó tápegységet?

Figyelt kérdés
A tápegységem elromlott (random kikapcsol a gép, random kékhalálok) és szeretnék újat.Ha 1-3cm-el kisebb amit néztem az probléma lehet?(pl. Be birnám ugyanúgy szerelni)

2023. ápr. 27. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha ésszel raksz össze gépet, akkor az utóbbi 30 év tapasztalata alapján tökmindegy. Van néha egy-egy széria ami legendásan sz_r, de arról cikkeznek (gigabyte-nál volt a közelmúltban hasonló)

De volt már vargáné, mercury, codegen alapú gépem is, egyikkel sem volt probléma évekig. Mondjuk 400W-os tápot tettem 180W összfogyasztású gép alá, de más "trükk" nem volt.

2023. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

"mercury, codegen alapú gépem is"


Alapvetően ezek a tápok is működnek, ez nyilvánvaló, DE! És hatalmas DE! Ha valaki vesz egy gamer gépet 600-700 ezer ft-ért, akkor ha értelmes emberről van szó, nem hiszem, hogy ilyen gagyi tápokra bzíná a konfigot. Lehet, hogy neked szerencséd volt, meg nem érte túl nagy terhelés a gagyi tápokat, de azért szerintem nem érdemes kockáztatni.

2023. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%
12: Senki nem mondta, hogy nem így van. De fölösleges egy jobbfajta 50ezres gépház árát egy tápegységre pazarolni, ha 25ből megvan. (és nem, itt nem a 6ezer forintosról beszélünk már).
2023. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!