Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vásároljak ha jó minőségű...

Mit vásároljak ha jó minőségű zenét akarok PC-n hallgatni?

Figyelt kérdés

Csak otthoni használatra kellene, a szobámban hallgatnék zenét.

A gagyi hangszórókból elegem van. Azzal se vagyok tisztában, hogy ehhez kell-e erősítő is vagy inkább aktiv hagfal lenne jobb?



2023. máj. 14. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Jó minőségű hangkártya, nem kell azért a legprofibb, Én egy asus-t vettem,

Jó hangfal és erősítő, itt elég széles a paletta, fadobozos hangfal csakis.

ha komplett szet akkor van benne erősítő, vagy összeállítod Te magad pl hangfalak és külön egy erősítő.

Megfelelő szoftver amivel lejátszod.

És persze a legfontosabb hogy a forrás is jó legyen, nekem pl vannak BD audio, és DVDA források is, és nagyon szépen szólnak.

És persze nem mindegy hogy mit hallgatsz, mert pl az ilyen ereszd el a hajamat zenékből nem fogsz találni jó minőséget.

Komolyzenékből sok van, és néhány könnyűzenékből is van pár ami megfelelő minőségű.

Én egy Genius 5.1-l kezdtem már azzal is sok különbség volt halható az ilyen műanyag szaroktól, azok kuka mind.

Ha igényesebb vagy akkor hangfalak külön mind és egy jó erősítő.

Hogy melyek?

google olvasgass és keress, ezt te tudod milyenek az igényeid és mennyi pénzt szeretnél rá áldozni, a 80E-től a csillagos égig minden van.

2023. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!