Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szóval ha fogyni akarok mit...

Szóval ha fogyni akarok mit vásároljak be? És mit ne vegyek soha?

Figyelt kérdés

Nos főzni sütni nem igazán tudok, szóval kész kajákból meg ilyesmik kéne válogatnom...

Eddig ilyeneket ettem: szalámis sajtos szendvics, virsli fehér kenyérrel, instant tésztás levesek, gyorsfagyasztott dolgok, pl rántott hal, sajttal töltött pulykatallér, sültkrumpli, sokszor vacsira csipszet vagy édes kekszet ettem csak. Kb mást nem is ettem még csak ezeket állandóan.

Mit kéne ennem ezután ha fogyni akarok? És segít a fogyásban a helyben futás?


2015. ápr. 21. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb. minden mozgás tud segíteni, én inkább a teljes testemet edzeném valami szórakoztatóbbal, de kinek mi jön be.


Kész ételeket sosem eszem, így ebben nem tudok segíteni, de ha nassolós vagy s ezt meg is tartod, legalább olajos magvakat egyél, ne kekszet. Bár annál nagyon oda kell figyelned a mennyiségre, tedd meg az ilyen nassolást rendes étkezésnek. Ha mennyiségi nass kell, mondhatnám a zöldségeket, de az nem hiszem, hogy kielégíti egy átlagos ember nassolásvágyát. De lehet egyszerűen normálisan is enni, ha valaki meg tudja csinálni :) Ha nem alapozol ennyire szénhidrátra, lehet, hogy tovább bírod evés nélkül...

Zöldség, hús, tojás, sajt? Ezek jobbnak tűnmnek, mint amiket Te írtál s nem kell hozzájuk nagy főzőcskézés...

2015. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit ne vegyél soha? Amit eddig ettél azt sürgősen felejtsd el, szemét mind..


Konzerv hal - hering, tonhal, szardínia

csirkemell - egyáltalán nem bonyolult elkészíteni

saláta

zöldségek, gyümölcsök

zabpehely

Víz, víz, víz


A helyben futás semmire nem jó. Miért nem futsz rendesen? :)

2015. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, akkor azokat amiket leírtál ételeket felejtsd el! Készételektől sosem fogsz lefogyni, főleg nem azoktól amiket felsoroltál. Te baromi egészségtelenül ettél.

Nem kell három fogásos ebédet vagy vacsorát főzni, de azért az alapfőzésekre szükséged lesz.

A helyben futás meg semmit nem ér. Tessék normálisan sportolni mellette, és rendesen, egészséges ételeket enni.

2015. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mitől szuper a futás és rossz a helybenfutás... De ahogy írtam, én mást is edzenék. Amúgy gyalogolni szoktam, helyben, szobában speed walking-ot nyomok, az is jó, főleg, amikor súlyzókat is használok, sok videóban azt teszik s az érdekesebb és teljesebb.


Le lehet fogyni készételekkel, természetesen, bár nem a legjobb módszer. De nincs olyan étel, ami mellett nem lehet lefogyni, ha az ember elég keveset eszik. De jobb, ha akkor már életmódot váltunk és egészségesebben élünk.

2015. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

" De nincs olyan étel, ami mellett nem lehet lefogyni, ha az ember elég keveset eszik"


Viszont lehet rosszabbul fog kinézni, mint amikor elkezdte.

2015. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, mitől szuper a futás és rossz a helybenfutás"


A helyben futásnál alig használod az izmaidat, mivel csak egy helyben totyogsz. A futásnál sokkal jobban megerőlteted magad, mivel el kell lökni a teljes testsúlyodat, érkezni rá, egyensúlyozni, dolgozni karral.


Nem értem hogy mit kell ezen egyáltalán magyarázni. Fuss helyben fél órát aztán fuss rendesen felet és meglátod hogy melyik fáraszt el jobban. Azt hittem hogy ez mindenkinek egyértelmű.

2015. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5: Teljesen egyetértek, én csak magára a fogyásra írtam, hogy az lehetséges bármilyen étrend mellett, mennyiség kérdése.


#6: Nyilván vannak különbségek, ez igaz, elvileg ilyenekről már hallottam... De nyilván vannak hasonlatosságok is. Akkor csak a gyaloglás kb. ugyanolyan helyben és normálisan? Bevallom, a futásban nincs gyakorlatom, de a helyben futás nagyon fáraszt, sőt kikészít percek alatt, így azt sem csinálom, a rendeset pedig főleg nem. Nagy különbséget nem tapasztaltam közöttük, de ahogy írtam, nyilván van, hisz máshogyan érkezik le az ember.

2015. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AnnaKiraly válasza:
saláták nagy főzőtudományt nem igényelnek, ha mellé bevállasz és sütsz egy kis húst (könnyű receptek vannak a neten) akkor az már úgy egészségesebb. kekszeket, chipset felejtsd el!! rostban gazdag ételeket kellene enned.
2015. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!